Articol despre "Satisfactia consumatorului" referitor la miere

Creat de MRazvan, Decembrie 03, 2011, 09:52:54 AM

« precedentul - următorul »

MRazvan

Buna dimineata,

Ma numesc Matei Razvan si sunt masterand anul I la un master din cadrul A.S.E. Bucuresti.
La una din materii ni s-a spus sa realizam un studiu despre satisfactia consumatorului pentru un produs/ serviciu sau firma. Intrucat fratii mei sunt apicultori am zis sa aleg mierea.
Va scriu acest mesaj cu speranta de a fi ajutat de dumneavoastra cu un astfel de studiu, "Satisfactia consumatorului" referitor la miere.
V-as fi foarte recunoscator daca m-ati putea ajuta cu orice..., adresa unui site, un articol postat chiar aici, sau daca binevoiti, imi puteti trimite chiar pe adresa de e-mail un astfel de studiu.
Nu stiu daca am postat la sectiunea care trebuie, de aceea ii rog frumos pe moderatori sa imi redirectioneze mesajul daca am postat la alta sectiune.



Va multumesc.

Kov iulian

Bine ai venit aici Matei Razvan , practic ce doresti sa cunosti , e cam vag ce ai cerut "Satisfactia consumatorului"

MRazvan

Hmm, asa este nu prea am dat detalii multe.
M-ar interesa un studiu/articol scris, care sa dezbata subiecte ca:  consumul actual al mierii, cat de incantati sunt consumatorii romani de mierea produsa la noi dar si de cea din strainatate, ce nevoi ii sunt satisfacute omului prin consumul de miere, nici eu nu prea stiu exact cam ce trebuie sa contina un astfel de studiu v-o spun sincer.