Andreiu Oprea

Creat de andreiu, Martie 25, 2013, 09:16:15 PM

« precedentul - următorul »

bucovineanu

Daca e furtisag, trebuie luate masuri pentru a fi intrerupt chiar daca nu e violent. Eu inclin sa cred ca doar una dintre familii e furata.

mape 48-petru manea

Acelas lucru il cred si eu ,de aceea am spus sa faca testul cu faina

mape 48-petru manea

Familia furata cred ca este cea care are prea multe rame sau care are ghemul format mai departe de urdinis

andreiu

       Oricum, prima masura am luat-o, am redus urdinisele la doar 1 cm. Maine daca persista, fac si proba cu faina si iau si alte masuri de stopare.

G. Iulian

La mulți ani! Să vă bucurați de tot ce vă însoțește, familia, albinele și tot ce mai doriți. Sănătate multă.  :birthday:  :happy_birthday:  : sampanie:

andreiu

       Multumesc Iuliane, iti doresc si tie sa se implineasca toate dorintele si sa ajungi acolo unde ti-ai propus !

Marius-ursulakhe

La multi ani cu sanatate noua varsta sa va aduca sanatate si bucurii

rarescyp

La multi ani sanatosi!!!!
ALBINA - o afacere 'zburatoare'....

andreiu

    Marius si Rares, va doresc sa ajungeti cat mai tarziu foarte batrani dar sa va pastrati sufletul tanar ca acuma. Va pup pe frunte ca pe copiii si nepotii mei.

bismark

    Mosule ce tinar esti,vorba cintecului,din tot sufletul meu de mai batrin cu un an iti zic LA MULTI ANI cu sanatate si tot ce gindesti sa se traduca in fapt. : sampanie: :birthday: %%- :bzz: alaturi de nepotei si poate in viata asta sa ne vedem, cu mult respect.
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

sandupop

La multi ani, sănătate si putere de muncă. ....... :happy_birthday:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

fiug1970

LA MULTI ANI!!de la Madrid :happy_birthday: :birthday:

andreiu

Citat din: bismark din Februarie 10, 2014, 10:08:48 AM
    Mosule ce tinar esti,vorba cintecului,din tot sufletul meu de mai batrin cu un an iti zic LA MULTI ANI cu sanatate si tot ce gindesti sa se traduca in fapt. : sampanie: :birthday: %%- :bzz: alaturi de nepotei si poate in viata asta sa ne vedem, cu mult respect.
Gicule, batrane, eu prevad un posibil scenariu de a ne vedea, ramane sa-l definitivam de comun accord. Eu l-as vedea in felul urmator: Intr-o vara ( poare fi si in vara aceasta care vine ) iei mataluta trenul daca nu mai conduci, vi frumusel pana la Deva, iesim o zi, doua, la Dupapiatra, apoi dam o fuguta pana la fetita ta din Austria ca este la o aruncatura de bat. Ma ofer sofer, si impartim cheltuielile cu motorina. Capisco ?

andreiu

       Sandu si Florin, va multumesc de urari. Ramane cum am stabilit   pentru Rares si tanarul Mosmartin din Sanmartinu de Beius.  :razz: :hi:

SPYKAL

La multi ani cu multa sanatate, bucurii, fericire si pace in suflet!!!  :happy_birthday: : sampanie: :birthday: