Lumea apicola a lui romikele

Creat de romikele, Decembrie 06, 2009, 12:39:47 AM

« precedentul - următorul »

Marius-ursulakhe


exarhu

Nu mai folosim sapun din acest moment pt spalat! Salvam Romania cu linsu de jabe =)) =)) =)) =)) =))
Sanatate si numai bine! :bzz:
da

romikele


Marius-ursulakhe

 exarhu sincer sa fiu nu am intales nimic dar nu mai conteaza te rog data viitoare scrie si pe intalesul meu pls

orbanstefan64


pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

sorinma

lasa catelu in pace..... :)  sau vrei sa fi muscat...?
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

cristian bh

Despre multa curiozitate stiti cu totii ce se spunee.......  =)) =)) =)) =))

romikele


stefan1

  In zonele nordice de unde provine Aky, sunt multi lemingi (un fel de harciogi) care sunt vanati de majoritatea carnivorelor din zona. Naravul din fire...
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

romikele


bismark

     Om te faci daca-ti sapa vreo cinci sonde in batatura Aki  :razz: :razz: Sa-ti traiasca Aki si sa te faca bogat chiar si fara sa dea de petrol poate gaseste gaze de sist.E frumos si valoros la casa omului numai sa- gasesti si o gagica. Cu mult respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

bio

ahha..

dar frumos mai cinta nea' Mihai..!!..

aa..gata am inteles.. A gasit AKY petrol si nea Mihai si-0a tras o schimbare de look si sex..  :i_love_you:

pharaonu75

Romikele este ala cu prosop in cap, nu cu rochie rosie! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube