vizita la stupina

Creat de sas angelica, Februarie 05, 2012, 08:37:43 PM

« precedentul - următorul »

sas angelica

sper sa pot atasa pozele.
nu voi face comentarii la fiecare.
:hi:
Carpe diem!

Lammert Vlad

Felicitari petru stupina!Chiar asa rele sunt de a trebuit sa le legi pe lant ca si pe caini!?

emil.oltean

In sfarsit iti vad stupii.Bravo.Salutari lui tatal tau.Cind ai foast la ei?Nu aveau puiet?

pharaonu75

S-ar putea sa ma insel, insa v-am vazut la Targul de la Blaj, anul trecut... la standul Batranului, intorceati pe toate partile un stup, pe care nu l-ati putut cumpara pentru ca era mostra!
Am dreptate?
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Nea Costica din Buzau

Sunteti niste ,,misogini"  :rotfl:, da-ia lucrati cu stupi in pat rece  ^:)^!! Sa ru mana Angelica, indeamna-i sa vizioneze filmul ,,Trandafiri rosii pt Angelica", si-i faci sclavi  :hippo:. Te tuca pe frunte, nea Costica din Buzau!  :yahoo_cry: ^:)^ =D>
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

sas angelica

Citat din: Lammert Vlad din Februarie 05, 2012, 08:45:50 PM
Felicitari petru stupina!Chiar asa rele sunt de a trebuit sa le legi pe lant ca si pe caini!?

multumesc. nu merit doar eu felicitarile. este si tata acolo.
lanturile sunt pentru siguranta. impotriva intemperiilor naturii si a hotilor.
Carpe diem!

sas angelica

Citat din: emil.oltean din Februarie 05, 2012, 08:51:09 PM
In sfarsit iti vad stupii.Bravo.Salutari lui tatal tau.Cind ai foast la ei?Nu aveau puiet?
apropo de stupi, erai (si esti in continuare) invitat sa-i vezi in realitate. te saluta si tata. zice ca ne-om vedea la cluj.
la stupi am fost in 28.01. 2012. in poza a IV-a sint 10 celule cu puiet.
:hi:
Carpe diem!

sas angelica

Citat din: pharaonu75 din Februarie 05, 2012, 08:55:47 PM
S-ar putea sa ma insel, insa v-am vazut la Targul de la Blaj, anul trecut... la standul Batranului, intorceati pe toate partile un stup, pe care nu l-ati putut cumpara pentru ca era mostra!
Am dreptate?

imi pare rau, dar nu aveti dreptate. nu am fost la blaj anul trecut. in poza de la avatar este fiica mea.
Carpe diem!

sas angelica

Citat din: Nea Costica din Buzau din Februarie 05, 2012, 10:01:08 PM
Sunteti niste ,,misogini"  :rotfl:, da-ia lucrati cu stupi in pat rece  ^:)^!! Sa ru mana Angelica, indeamna-i sa vizioneze filmul ,,Trandafiri rosii pt Angelica", si-i faci sclavi  :hippo:. Te tuca pe frunte, nea Costica din Buzau!  :yahoo_cry: ^:)^ =D>
eu sigur nu pot fi acuzata de misoginism. doar un mascul poate fi misogin.
buna ziua d-le Costica din Buzau. mai intai voi viziona eu acel film si, abia apoi, il voi recomanda si altora. de ce ma indemnati la a-i face sclavi? a-ti vizionat filmul si v-a inrobit?
cu stima, ....
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hi:
Carpe diem!

emil.oltean

s=ar putea sa ne intalnim din nou la Cluj.Mai vorbim.

ves.lucian

  te salut Angelica !!! il salut si pe tata si daca tot este in avatar o salut si pe fiica ta !!! sanatate maxima !!! ce temperatura exterioara a fost ieri la voi ??? pozele au fost facute ieri sau altadata ???
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!

Nea Costica din Buzau

Citat din: sas angelica din Februarie 06, 2012, 01:07:03 PM
Citat din: Nea Costica din Buzau din Februarie 05, 2012, 10:01:08 PM
Sunteti niste ,,misogini"  :rotfl:, da-ia lucrati cu stupi in pat rece  ^:)^!! Sa ru mana Angelica, indeamna-i sa vizioneze filmul ,,Trandafiri rosii pt Angelica", si-i faci sclavi  :hippo:. Te tuca pe frunte, nea Costica din Buzau!  :yahoo_cry: ^:)^ =D>
[eu sigur nu pot fi acuzata de misoginism. doar un mascul poate fi misogin.
buna ziua d-le Costica din Buzau. mai intai voi viziona eu acel film si, abia apoi, il voi recomanda si altora. de ce ma indemnati la a-i face sclavi? a-ti vizionat filmul si v-a inrobit?
cu stima, ....
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hi:]
Angelica,sarut mana!! :hi: Nu m-am facut inteles, da o luam pe rand; aici e o masa rotunda, toti participantii la discutii au acelasi rang [drepturi si oblgatii],eu nu accept sa fiu apelat cu persoana a-3-a plural , si nici eu nu folosesc aceste apelari, pt ca discutia ar fii prea glaciara, ca intre sef si slugi cum zici tu. Atentie la detalii, [misogini, intre ghilimele si substantiv de genul masculin, nu te viza], sclavi, era o metafora si trebuia pusa intre ghilimele, dar am pus un ematicon[ daca am zis bine], si are sens de a-i domina pozitiv [ a-i invata, a-i educa, a fii mai sus decat ei, prin feminitate]. Intelesul cuvintelor, inrobit si mascul il cunosc, in sensul prezentat de tine, dar nu la-si folosi, la figurativ. Cu alte cuvinte;
eu am tinut cu tine
si tu tragi cu pusca-n mine.
Angelica, sa-ti traiasca fiica si sa te iubeasca, ca eu stiu ca tu o iubesti!! :hi:.cu deosebit respect, C.B. :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

pharaonu75

Citat din: sas angelica din Februarie 06, 2012, 12:59:13 PM
...imi pare rau, dar nu aveti dreptate. nu am fost la blaj anul trecut. in poza de la avatar este fiica mea.


Inseamna ca v-am cinfundat cu o alta doamna, tot stupariţă!
Stiu ca fata de la avatar este fiica dvs. Chiar eu le-am spus acest lucru, mai demult, catorva membri care credeau ca dvs sunteti in poză!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

sas angelica

Citat din: Nea Costica din Buzau din Februarie 06, 2012, 07:56:45 PM
Citat din: sas angelica din Februarie 06, 2012, 01:07:03 PM
Citat din: Nea Costica din Buzau din Februarie 05, 2012, 10:01:08 PM
Sunteti niste ,,misogini"  :rotfl:, da-ia lucrati cu stupi in pat rece  ^:)^!! Sa ru mana Angelica, indeamna-i sa vizioneze filmul ,,Trandafiri rosii pt Angelica", si-i faci sclavi  :hippo:. Te tuca pe frunte, nea Costica din Buzau!  :yahoo_cry: ^:)^ =D>
[eu sigur nu pot fi acuzata de misoginism. doar un mascul poate fi misogin.
buna ziua d-le Costica din Buzau. mai intai voi viziona eu acel film si, abia apoi, il voi recomanda si altora. de ce ma indemnati la a-i face sclavi? a-ti vizionat filmul si v-a inrobit?
cu stima, ....
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hi:]
Angelica,sarut mana!! :hi: Nu m-am facut inteles, da o luam pe rand; aici e o masa rotunda, toti participantii la discutii au acelasi rang [drepturi si oblgatii],eu nu accept sa fiu apelat cu persoana a-3-a plural , si nici eu nu folosesc aceste apelari, pt ca discutia ar fii prea glaciara, ca intre sef si slugi cum zici tu. Atentie la detalii, [misogini, intre ghilimele si substantiv de genul masculin, nu te viza], sclavi, era o metafora si trebuia pusa intre ghilimele, dar am pus un ematicon[ daca am zis bine], si are sens de a-i domina pozitiv [ a-i invata, a-i educa, a fii mai sus decat ei, prin feminitate]. Intelesul cuvintelor, inrobit si mascul il cunosc, in sensul prezentat de tine, dar nu la-si folosi, la figurativ. Cu alte cuvinte;
eu am tinut cu tine
si tu tragi cu pusca-n mine.
Angelica, sa-ti traiasca fiica si sa te iubeasca, ca eu stiu ca tu o iubesti!! :hi:.cu deosebit respect, C.B. :hi:


imi fac autocritica si-mi cer scuze ca am inteles pe dos.  sa-mi fie :rusine:! :hi:
Carpe diem!

sas angelica

Citat din: ves.lucian din Februarie 06, 2012, 05:10:23 PM
  te salut Angelica !!! il salut si pe tata si daca tot este in avatar o salut si pe fiica ta !!! sanatate maxima !!! ce temperatura exterioara a fost ieri la voi ??? pozele au fost facute ieri sau altadata ???

te salutam si noi. nu stiu ce temperatura era afara cand am facut pozele, adica in 28 ian. 2012.
sanatate
Carpe diem!