catre admin

Creat de sfantul spiridon, Februarie 07, 2010, 10:53:45 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Citat din: FlorinI din Septembrie 03, 2010, 12:29:05 PM
Citat din: admin din Septembrie 01, 2010, 08:53:17 PM
Se poate vedea locatia si nu numai, din 2 clickuri, unul pe username (deasupra avatarului) si al doilea pe "back" in browser.

eu am inercat ce scrie mai sus si. :nono:.... nu merge

La mine merge... spre exemplu la tine scrie Braila... asa este?
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Popescu Gheorghe

Am vazut pe alte forumuri-flori, ca apare si locatia in momentul afisarii unei contributii;Asa ca il sustin pe Bucovineanu,iar despre forum ma bucur sa spun ca este cel mai bun lucru in practicarea stuparitului,caci cele doua reviste de apicultura din Romania pun si articole de umplutura a catorva oameni si atat.Unde sunt stirile externe din apicultura, din revista ?

stefan1

  Si eu cred ca ar fi foarte util sa se vada permanent la avatar locatia si eventual si alte informatii despre user.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

orbanstefan64

nu se poate simplifica cu postatul pozelor gen vechiul forum ?
ii numai o intrebare nu dau cu barda :rotfl:

orbanstefan64

da chiar de pricepere ii vb .pina micsorez rezolutia transpir ca la plaja :rotfl: :rotfl:

remiland

Citat din: Batrinul din Februarie 07, 2010, 11:11:36 PM
Admin face cea ce il rog eu:domnul stefan si pe domnul bucovineanu, de la ambii avand ce invata :hi:  :hi:
interesant!asta e un nou principiu democratic?!(eu am citit:admin face ceea ce ,,ii spun eu").

D006

  Admin este una si aceiasi persoana cu beelover ?

soadi

Uite si poza...

soadi

#98
Am folosit o tema in infrarosu pentru orbi, chiori si naluci ca mine....ca nu am verificat la fiecare 60 minute daca mai sunt logat.... :uimit: :hi:

soadi

Apropo... CONTAINERUL e o DISCUTIE in DOI ?
Daca DA,...aveti cuie in varful ..batzului ?  :wink2:

D006

Poate cu ocazia aceasta ar fi bine sa adaugam la regulament ceva despre "protectia consumatorului".
Eu pot spune ca am fost banat pe vreo 10 forumuri romanesti dar pe niciunul in engleza. Eu pot spune ca toate au fost din frustrarea IMPUTERNICITULUI care a ramas din educatia comunista. Ca asa vreau si pot eu.
Ar trebui ca NICIUN moderator sau ADMINISTRATOR sa nu aiba dreptul de a bana pe cineva fara a se consulta cu restul moderatorilor sau chiar a membrilor forumului in prealabil.
Ar trebui sa definim CLAR in regulament ca orice warn sau banare sa fie pe deplin documentata in public si discutata ata de moderatori cat si de membri.
Altfel este prea usor sa fim abuzati si vom deveni ca si cei de la care am fugit.

cetin

Citat din: AndreiRN din Octombrie 06, 2010, 04:33:07 AM
Poate cu ocazia aceasta ar fi bine sa adaugam la regulament ceva despre "protectia consumatorului".
Eu pot spune ca am fost banat pe vreo 10 forumuri romanesti dar pe niciunul in engleza. Eu pot spune ca toate au fost din frustrarea IMPUTERNICITULUI care a ramas din educatia comunista. Ca asa vreau si pot eu.
Ar trebui ca NICIUN moderator sau ADMINISTRATOR sa nu aiba dreptul de a bana pe cineva fara a se consulta cu restul moderatorilor sau chiar a membrilor forumului in prealabil.
Ar trebui sa definim CLAR in regulament ca orice warn sau banare sa fie pe deplin documentata in public si discutata ata de moderatori cat si de membri.
Altfel este prea usor sa fim abuzati si vom deveni ca si cei de la care am fugit.
Poate limba romana e mai colorata si ai alte posibilitati de exprimare si de aia ai luat ban! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

gheco

Poate cineva sa posteze clar motivul sau motivele pentru care membrul cu cele mai multe postari pe acest forum a fost interzis?
Nu ca as fi deacord cu tot ce a postat Dragos, dar a postat mult si din experienta lui. Si-a spus parerea (buna sau rea) si fara sa oblige pe cineva sa fie de acord cu el.
Nu ca as fi impotriva lui Romikele. Atunci cand s-au semnalat probleme pe vechiul site a "luat taurul de coarne" si a realizat noul format.
In speranta ca totul se va rezolva pozitiv propun ca cel mai "cuminte" din ce doi sa foloseasca cateva impulsuri telefonice si se inchei aceasta tarasenie in beneficiul colectivitatii noastre.
Numai bine.
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

prisecarul

nici eu nu cunosc amanuntele care au dus la banarea lui dragos!
cert este un singur lucru: am pierdut un apicultor de mare valoare!
toleranta nu strica nimanui!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

cetin

Dragos nu era un user oarecare pe acest forum. Sunt sigur ca problemele se vor rezolva si v-a reveni. Dragos te asteptam!
P.S. pt admin. fiecare greseste la un moment dat. A ierta e o mare calitate!... (si inca ceva nu stiu cu ce a gresit si nici prea curios sa aflu nu sunt)