catre admin

Creat de sfantul spiridon, Februarie 07, 2010, 10:53:45 PM

« precedentul - următorul »

D006

Pai 3 zile la plaja si ma incadrez perfect.

sfantul spiridon

o vreme am crezut ca ar fi mai bine sa nu-mi mai spun parerea despre activitatea forumului...este adevarat ca nu am experienta altora, insa toata viata am fost un luptator....nu-mi amintesc sa fi primit vreodata ceva de la cineva degeaba...cum nu mi-am cunoscut niciodata tatal, si nici ca as vrea, am muncit inzecit pentru tot ce am, inzecit fata de altii ce au avut un sprijin in familie,,,multumesc celor care se tem de moarte, caci datorita lor am terminat liceul, lucrand pe blocuri la inaltimi ametitoare pe cand alti baieti de varsta mea erau in discoteci.....in facultate cand un profesor m-a intrebat ce fac in timpul liber i-am spus ca eu cresc vaci...toti au ras, eu nu....la examenul de titularizare in invatamant am ras si eu...recunosc, poate ca nu mai aveam acel chef nebun de a rade dar un zambet am schitat....asa ca daca voi vrea sa fiu unul dintre apicultorii buni, voi fi, daca nu ...nu......revenind la oile noastra as spune ca acest forum mai are nevoie de cel putin un moderator...asta daca sunt considerat demn de a-mi da cu parerea...daca nu...nu
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

stefan1

Lucrul cu oamenii este cel mai greu. Chiar pe forum avem ocazia sa intuim caractere deosebite, oameni luptatori care au invins pe rand adversitatile si pot privi drept pe oricine. Sunt si oameni mai dificili, poate pe unii viata i-a inrait, si care pot avea locul lor aici. Vorba aia:"Mare-i gradina lui Dumnezeu." Cand cineva intrece masura este nevoie sa se intervina, desi nimanui nu-i face placere sa ingradeasca o libertate, dar altfel este ingradita libertatea tuturor. Este neplacut sa privesti cu neincredere orice mesaj, ca nu stii daca a fost postat serios sau 'la misto', sau sa devii ridicol raspunzand serios la o intrebare pusa in bascalie, cum uneori am devenit si eu.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Bătrânul

Domnule Administrator ! CUM ESTE POSIBIL ???? :mad: Au disparut citeva mesaje private primite de mine !!!! Adrese unde trebuia sa trimit seminte, comenzi pentru stupi... Cine poate sa stearga ???

bee_lover

Probabil ati sters din greseala, noi nu avem acces la mesajele altora. Imi pare rau.

sfantul spiridon

consider ca acest forum este pe cale sa moara...am avut niste propuneri dar ele din pacate au fost "necitite"
cata vreme omul nostru, moderatorul deschide topicuri pe alte meleaguri si nu pe aici, inseamna ca e bine...drept raspuns ma autosuspend pentru inceput pana la 1 octombrie...il rog pe romikele sa stearga orice va fi legat de mine in aceasta perioada...
spor la impachetarea stupilor
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

filip

Astai buna,sa nu pot sa ma exprim liber acolo unde consider .
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

  Cu ceva tipm in urma si eu gandeam ca sfantul dar mi-am dat seama ca gresesc . Cei mai vechi stiu povestea mea de acum doi ani , dar dupa acest timp scriu pe stuparitul in maxim 5 topicuri strict pe problema fara a intra in dialog cu moderatorii , cu ei eventual ma intalnesc la o limonada.
   Apiardeal nu are cum sa moara si  nu este in nici o concurenta cu nimeni , cine vrea sa vina alaturi de noi cu inima curata este binevenit iar cine nu vrea este liber sa faca ce doreste dar sa ne lase in pace.
  Eu unul sunt foarte multumit de comunitatea Apiardeal deoarece aici gasesc exact oamenii de care am nevoie precum si stupari cu care sa socializez . Aceste lucru nu se pot intampla pe stuparitul deoarece acolo relatiile se bazeaza doar pe interes si slugarnicie . Ma distreaza enorm cateii care-l ling in dos pe pupe , cred ca acesta este un motiv important pt. a urmari ce se scrie acolo.

filip

Citat din: sfantul spiridon din August 16, 2010, 12:24:14 PM
consider ca acest forum este pe cale sa moara...am avut niste propuneri dar ele din pacate au fost "necitite"
cata vreme omul nostru, moderatorul deschide topicuri pe alte meleaguri si nu pe aici, inseamna ca e bine...drept raspuns ma autosuspend pentru inceput pana la 1 octombrie...il rog pe romikele sa stearga orice va fi legat de mine in aceasta perioada...
spor la impachetarea stupilor
Nu fi suparat,topicul mi-a fost inchis :rotfl:

Online
Moderator
Mesaj Privat

Din: Craiova
Inregistrat: 31-03-2006
Postari: 2771
   
Nu conteaza ce considera Pupemea personal ca este. Un om este ceea ce este el in ochii celorlalti.

Eu zic ca cine i-a vizitat stupina si modul de lucru il considera profesionist... profesionist era si-n 2004, cand l-am vizitat eu...

S-a ajuns cam departe cu acest topic, nu a avut sens de la bun inceput.



_______________________________________
Debutul noului sezon...

Astazi 13:30:13    
E-mail    Raportati
Pagini: 1    Activati notificarile pentru acest topic    Topic inchis /
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

filip

Nu sunt suparat i-mi pare rau ca inca nu ma cunosc colegii de pe Apiardeal atata tot.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

  Acea inchidere de topic este ceva uzual pe stuparitul , pupe  "daca cu bata in balta " , apoi  isi pune femeia de servici sa inchida topicul deoarece lui ii este rusine sa o faca  si nu vrea sa-si pateze imaginea .

D006

Lupul isi schimba blana dar .........
Poate asa se face si la biserica lui.

bucovineanu

Ar fi bine ca sub poza de la avatar sa fie si locatia sau macar zona in care  locuieste fiecare la fel ca la forumul vechi. Uneori nu se pot da raspunsuri corecte daca nu se stie din ce zona e cel care intreaba.

bucovineanu

Ar fi totusi mult mai usor daca ar aparea locatia sub avatar.

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: admin din Septembrie 01, 2010, 08:53:17 PM
Se poate vedea locatia si nu numai, din 2 clickuri, unul pe username (deasupra avatarului) si al doilea pe "back" in browser.

eu am inercat ce scrie mai sus si. :nono:.... nu merge
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333