catre admin

Creat de sfantul spiridon, Februarie 07, 2010, 10:53:45 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Cred ca au fost probleme personale, ceva divergente intre cei doi, ceva clipuri pe youtube...
Fiind o chestiune personala ar fi fost bine sa se rezolve tot personal, eventual intre 4 ochi, ca doar sunt ramniceni amandoi!
de pe forum trebuie sa fii banat/interzis daca aduci grave atingeri regulamentului, limbaj indecent, atitudine ostila/jignitoare fata de comunitate.
Iar dragos a dovedit ca tine la aceasta comunitate, iar comunitatea tine la el...
Intr-un fel Apiardeal inseamna Dragos2006!
Daca luam in calcul numarul de postari, Dragos de pe locul I face cat locul II si III la un loc, cu toate ca nici userii de pe locurile astea nu au putine interventii!
De acord ca uneori o mai lua si pe aratura cu postarile, insa 95% din cele 4400 postari ale sale erau de calitate, pline de informatii si pertinente...
Este o mare pierdere ca nu se mai afla printre forumistii Apiardeal si sper ca lucrurile sa se rezolve cat mai repede intre cei doi, pentru ca avem nevoie de Dragos pe forum!

Propun sa facem o lista cu cei care sunt pentru revenirea lui Dragos, poate il atingem la coarda sensibila si se razgandeste atat el cat si Romikele!
1.  Pharaonu75
2.   ...
3.   ...
4.   ...

Cine vrea sa se alature este rugat sa isi treaca numele pe aceasta lista.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

prisecarul


1 PHARAONU75
2 PRISECARUL
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

D006

Citat din: gheco din Octombrie 06, 2010, 09:41:21 AM
Poate cineva sa posteze clar motivul sau motivele pentru care membrul cu cele mai multe postari pe acest forum a fost interzis?
Dragos a comentat ceva despre relatia de reclama pe forum intre Romikele si Batranul.
Dragos e certat cu Batranul.
Romikele a ripostat cu un raspuns standard ca toti primesc reclama fara discriminare sau cam asa ceva.
Dragos a filmat la un joc de poker si un pahar ceva comentari despre Romikele si a pus pe youtube sa-l umileasca un pic.
Romikele a reactionat prin suspendarea contului.
Personal consider forumul un FORUM unde fiecare isi spune opinia fara frica de abuz.

D006

Citat din: cetin din Octombrie 06, 2010, 09:23:35 AM
Citat din: AndreiRN din Octombrie 06, 2010, 04:33:07 AM
Poate cu ocazia aceasta ar fi bine sa adaugam la regulament ceva despre "protectia consumatorului".
Eu pot spune ca am fost banat pe vreo 10 forumuri romanesti dar pe niciunul in engleza. Eu pot spune ca toate au fost din frustrarea IMPUTERNICITULUI care a ramas din educatia comunista. Ca asa vreau si pot eu.
Ar trebui ca NICIUN moderator sau ADMINISTRATOR sa nu aiba dreptul de a bana pe cineva fara a se consulta cu restul moderatorilor sau chiar a membrilor forumului in prealabil.
Ar trebui sa definim CLAR in regulament ca orice warn sau banare sa fie pe deplin documentata in public si discutata ata de moderatori cat si de membri.
Altfel este prea usor sa fim abuzati si vom deveni ca si cei de la care am fugit.
Poate limba romana e mai colorata si ai alte posibilitati de exprimare si de aia ai luat ban! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Corect.
Dar niciun regulament nu spune nimica despre culoare limbi fiind o discriminare neacceptata.
Frustrarea celor la conducere si incapacitatea de a accepta opini diverse dau divergente.

gheco

Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

pharaonu75

Un prim pas a fost facut... Dragos a scos clipurile de pe Youtube... Sa speram ca se ajunge la impacare!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006


danut

#112

pharaonu75

1. Pharaonu75
2. Prisecarul
3. Gheco
4. AndreiRN
5. Danut
6.   ...
7.   ...
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

soadi

Adevarat ...recensamant :rotfl:

pharaonu75

Este nevoie de asa ceva, pentru ca cei doi sa vada cati ii vrem pe forum, cati le suntem alaturi si cine se bucura de situatia creata!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

sfantul spiridon

si eu zic da....
pentru pharaonu
eu cred ca te prea infierbanti
nu de alta, da si eu am trecut prin asta si am facut febra
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro


pharaonu75

pt. cetin!
Intentia este frumoasa, multumim ca ni te-ai alaturat!
Problema s-a rezolvat, dragos a revenit, romikele a ramas, si forumul isi continua activitatea linistit (pentru cat mai mult timp, ...sper...)
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin-braileanul (FlorinI)

inca mai cautati admini?
eu propun pe crombra, ca si asta stie cat pamantul, dar e cam scump la vorba
in plus e un tip temperat si impaciuitor

poate ca daca e moderator, mai stoarcem cata ceva de la el
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333