Sarbatoarea Mierii Blaj 27-28 MArtie 2014

Creat de apidava, Martie 10, 2014, 10:57:59 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64


sandupop

Nu trageti!! ...Sunt incepator.

romikele

A inceput Concursul pentru ,,Cea ma votata Albinuta 2014", cu cele 18 concurente de anul acesta.
Acest concurs se desfasoara pe baza de Like-uri de la utilizatori Facebook, si este separat de CONCURSUL ,,Regina MIERII"- care va avea loc in cadrul Cinei Festive de Joi 27 Martie.
http://sarbatoareamierii.ro/miss-albinuta-2014/

romikele

Din pacate nu pot fi prezent la acest eveniment, cu toate prergatirile facute.
Un incident neprevazut m-a trimis la chirurgie, din pacate nu pot fi operat prea curand, e nevoie de pregatire prealabila.

Joi la ora 12 forumistii se pot vedea la standul lui Orban Iosif Stefan, care in cadrul targului va avea un stand  si cu o stupina acoperita  cu lucruri vechi din stuparit.

Sa faceti poze cat de multe si sa nu fiti zgarciti in relatarea impresiilor!

BODOKI


sandupop

Multa sănătate Romikele, sa te faci bine repede. Imi pare tare rau ca nu ne putem vedea. Sa treci cu bine peste asta.
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

romikele

 :thanks: BODOKI & sandupop !

Din pacate de acum inainte voi fi nevoit sa evit efortul fizic ridicat.
Va trebui sa fac modificari constructive la stupi, pentru a evita ridicarea corpurilor.
E rau al naibii, dar n-am ce face!  :zzz:

Bătrânul

Ti se pare Mihai . ITI VEI REVENI !!!! Insanatosire si ai grija de tine !!!!!TE IUBIM ! ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ %%- %%- %%-

uve

Citat din: romikele din Martie 25, 2014, 08:27:11 AM
Din pacate nu pot fi prezent la acest eveniment, cu toate prergatirile facute.
Un incident neprevazut m-a trimis la chirurgie, din pacate nu pot fi operat prea curand, e nevoie de pregatire prealabila.

Inteleg ca ai pile la SALVARE dar nu trebuie profitat ! :nono: In alta parte nu s-a putut rezolva ? Direct la chirurgie ? M-as fi bucurat nespus sa fii alaturi de noi la Blaj . Sanatate cat de multa -ti doresc ! Sa treci cu bine si peste acest hop !La stupi nu poti renunta asa ca o sa ma grabesc sa-ti pregatesc pentru testare un apilift marca...UVE .
e-mail : [email protected]
tel : 0744-595231

romikele

Multumesc de incurajari! Colegii de la salvare care m-au luat erau mai speriati ca mine  :smile:
Din pacate a cedat un muschi si m-am trezit cu o hernie abdominala babana.
Singura solutie e montarea unei plase.

dodo79


D006

Mihai , tu ai grija de tine ca de Blaj ne ocupam noi ! :) Voi cinsti o palinca in numele tau !

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

SPYKAL

#28
Insanatosire grabnica d-le Mihai. Interventia nu este dificila interventia. Socrul meu a patit acelasi lucru acum vreo 8 ani.....si sa-l vezi ce târâie sapa acum.....!!!! mama....mama. Multa sanatate si sa revii cat mai repede printre noi. Stima si respect!!!

filip

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)