Roi_ag

Creat de flavius, Martie 08, 2011, 07:29:30 PM

« precedentul - următorul »

nicubostan

cheresteaua o cumparati gata uscata sau ocumparati din depozit si se usuca natural

roi_ag

Citat din: emil.oltean din Decembrie 25, 2012, 05:06:16 PM
CRACIUN FERICIT SI   LA MULTI ANI!    LUCICA.   SA FII SANATOS ,SA-TI TRAIASCA ALBINELE SI SA-TI MEARGA CAMIONUL,RESTUL IN SEAMA DOMNULUI.TE SALUT.

MULTUMESC ASEMENEA!!!! Cam rar pe aici ?  %%-

roi_ag

Citat din: nicubostan din Decembrie 25, 2012, 05:54:22 PM
cheresteaua o cumparati gata uscata sau ocumparati din depozit si se usuca natural
Am dat comanda unui tip care aducea in targ , am mai cumparat de la un depozit din Stefanesti
ptr. ca imi trebuia factura dar asa te costa mult metrul cub, o usuc eu si o duc la cineva sa mi-o
traga.

roi_ag

Amintiri de la nea GICA  !!!

Pitestene,daca nu ai rezerve in stupi e jale.Ianuarie o sa fie cam ca azi.E alb si gros prazul la cotor.
Si ca sa stii un amanunt,curca si porcul dau vremea pentru maine nu pentru o luna.Albinele pentru trei zile.Iar capra taie piroaie ca Busu.
Exact,ai vazut capra razand?Dar nervoasa sau plictisita?
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dumnezeu sa te aiba in paza  !!=D> =D> =D>

roi_ag

Multe filme cu apilifturi au disparut de pe youtube nu stiu daca transferate aici dispar si aici?
пчеловодческая тележка - подъемник для ульев

roi_ag


roi_ag


pharaonu75

Citat din: roi_ag din Ianuarie 20, 2013, 07:36:47 PM
Multe filme cu apilifturi au disparut de pe youtube nu stiu daca transferate aici dispar si aici?
Aici se pune doar un link. Daca filmul dispare de pe youtube, nu se mai vede nici aici.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

roi_ag


Razvan HD

Asta ultimul imi place foarte mult !  :cool:
"Iubiţi pe vrăjmaşii voştri, binecuvântaţi pe cei ce vă blestemă, faceţi bine celor ce vă urăsc şi rugaţi-vă pentru cei ce vă vatămă şi vă prigonesc.."

roi_ag

 Au fost altele si mai simple si practice.Au fost postate pe forum dar nu se mai pot viziona.De la
toate se poate fura cate ceva.

roi_ag


roi_ag


roi_ag


pharaonu75

L-ai uitat pe cel mai simplu  =))

rudlik.mpg
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube