Roi_ag

Creat de flavius, Martie 08, 2011, 07:29:30 PM

« precedentul - următorul »

pad3

Citat din: ursulakhe din Decembrie 28, 2013, 10:22:47 PM
Va multumesc frumos si scuze de deranj .Multa sanatate va doresc   ^:)^    :thanks:
nici un deranj, ce motiv mai bun ca sa iasa la o tigara  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
un nefumator din 1.01.2010
somnul ratiunii naste monstri

flavius

la mai mare, nea Lucica, si La multi ani! si de la mine, ca nu am apucat pana astazi sa intru pe aici...deh, multe alte ocupatii in ultima vreme... :)))
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

roi_ag

La multi ani !!!FLAVIUS ! Si eu in ultima perioada am intrat mai rar pentru ca nu mai am timpul
liber de alta data .Sarbatori fericite iti urez !Sa ne vedem cu bine! :hi:

roi_ag

CITAT din RazvanTI           [ oricum e mult mai mare decat porcaria aia ruseasca
cu aia poti prelucra maxim rame]
Uit-o ,si ce a facut

Marius-ursulakhe

Frumos ce imi vad ochi imi place mult si doresc cu aceasta ocazie sa va felicit pt rezultatul munci
Eu in toamna asta nu am apuca sa fac nimic dar mai am ceva timp pana la primavara

stefanescu

Tot pe un astfel de suport ma gandesc si eu sa asez rusoaica. Pentru mine va fi foarte buna. Am de facut niste funduri, capace, podisore la niste corpuri (fo 20) pe care le-am primit de la o cunostinta.
Numai bine si La multi ani!
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

flavius

Desi poate ma repet, cea mai importanta scula e aia dintre urechi......si la nea Lucica e idei din plin... timp sa le puna in practica nu prea e...da' se face rost...
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

roi_ag

La multi ani APIARDEAL si membrilor tai !!! : sampanie:

delorin I

Niste detalii cu manerele se poate? Si cu modelul de prindere a stupului! Nu se vede prea bine!

roi_ag


delorin I

Da! Acum am vazut ca era pe alta pagina...:)

roi_ag

Mai  multe !!!

sandupop

Frumos.. " utilaj", felicitari pentru realizare. :bravo: :ok: :ok:
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

roi_ag


ves.lucian

  TIZULE ,  lisa mea ai vazut-o ???
  este prima facuta de mine !!!
  cand o incerc cu un stup cu albine ... te anunt !!!
  deocamdata... m-am abtinut !!!
   :hi: :hi: :hi: :razz: :razz: :razz: :nod: :nod: :nod: :-c :-c :-c :beer: :beer: :beer: :beer: :ok: :yes: :cu plăcere: :i_love_you:
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!