UE A INTRERUPT PLATILE PT MASURILE EUROPEENE

Creat de Kov iulian, Februarie 17, 2012, 06:03:26 PM

« precedentul - următorul »

Alutus

Daca voi avea recolta buna anul acesta  o trimit si pe soacra-mea la facultate. Asta vara umblau unii prin sat  sa te duca la facultate. Pensionarii aveau reducere de 80% si de obicei vin ei acasa la studentii de peste 22de ani. Soacra-mea incapatanata a zis ca nu lasa ea gogosarii pt sticletii de pe gard. La mine in sat doar ea si inca doua babe nu au diploma. Dar i-o fac cadou de ziua ei fara sa stie. Sa vezi atunci  necaz pe litza Vica  lu' Strambete.
Sa nu uiti Darie!

dorindafi

fratzioare sa spui cand ,ca o trimet shi eu pe amea   =))
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

pharaonu75

Nici nu stiti ce va doriti!
Morosanu de la atata facultate se bate in K1!
Sa va vad pe unde scoateti camasa cand vor incepe soacrele sa va cafteasca a-la-Morosanu! =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Alutus

#33
A mea nu este atat de agresiva. Totusi pentru situatii de urgenta si pentru corectarea devierilor comportamentale ale lui barbatu-sau, are la indemana un linguroi pentru amestecarea chiselitei.
Sa nu uiti Darie!

Alutus

Citat din: dorindafi din Februarie 29, 2012, 09:30:52 PM
fratzioare sa spui cand ,ca o trimet shi eu pe amea   =))
Nu-i nevoie caci vin ei la tine.
P S cu o conditie: distanta intre centrul de instruire universitara si domiciliul clientului sa nu depaseasca 400 km, sa ai linie de  curent electric in apropiere si 10 coli de imprimanta format STAS.
Sa nu uiti Darie!

scorpion

Daca vretzi sa nu le lasatzi singure ma duc eu cu ele in pastoral........ =)) :rotfl: =))