BARFE,DISCUTII CONTRADICTORII etc aici,ca sa nu deviem de la subiect!

Creat de dragos2006, August 27, 2009, 09:43:09 AM

« precedentul - următorul »

centrifuga

Citat din: gaby de apitCui ii place barfa,tot felul de discutii aici e mai indicat,nu mai schimbam subiectele din topic,va rog.Sa va amintesc celor ce nu ma agreati,nu va mint nu vam mintit cu nimic si nici nu va voi minti,ma asteptam sincer ca si stupari sa aiba un pic de respect fata de o femeie,dar am observat si ca nu toti sunt stupari.
LASA-NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

milu56

Citat din: AndreiRN
Citat din: milu56
Ceva e putred la mijloc.
Ai vazut pe aceasta doamna cumva sa stea la mine?
Am tot respectul pentru aceasta doamna,
am vorbit cu dansa i-am urat succes,atat altceva nimic.
Hmmmm, pe alt forum parca zicea ca va este fica.
Mai si folositi aceeasi conectie de net.
Da, ceva nu este clar la mijloc.
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Vezi ca nu ai copiat corect,daca eu am scris,copiaza ce am scris eu.Sau fa ce vrei,ca vad ca numai de harta esti.

D006

Unii oameni vor sa intre pe gainaritul si sa devina moderatori , ii intampina pupe cu pastila ...
[youtube=600,480]http://www.youtube.com/v/9BBaZDOd0es[/youtube]
matrix = gainaritul

D006

Citat din: milu56
Citat din: AndreiRN
Citat din: milu56
Ceva e putred la mijloc.
Ai vazut pe aceasta doamna cumva sa stea la mine?
Am tot respectul pentru aceasta doamna,
am vorbit cu dansa i-am urat succes,atat altceva nimic.
Hmmmm, pe alt forum parca zicea ca va este fica.
Mai si folositi aceeasi conectie de net.
Da, ceva nu este clar la mijloc.
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Vezi ca nu ai copiat corect,daca eu am scris,copiaza ce am scris eu.Sau fa ce vrei,ca vad ca numai de harta esti.
Vrei sa spui ca astea nu sunt scrise de tine?
Eu nu am adaugat o litera.
Mai analizeaza.
Sau consulta-te cu George.

stefan1

Si eu zic ca ceva nu este in regula cu acele 3 ID-uri. D-na Gaby, multi de pe forum va suspicioneaza ca ascundeti adevarata D-voastra identitate si recunosc ca si eu sunt printre ei. Un dialog sincer - cum ati cerut chiar la inceputul acestui topic - presupune sa nu pacalim partenerul de discutie, pentru ca asta este un semn de desconsiderare. Ca sa eliminati suspiciunile, spuneti macar acum varianta reala (poate din anumite motive, pe care le puteti si explica, ati vrut sa va mistificati initial identitatea). Cel mai convingator mod ar fi niste imagini cu D-voastra in stupina si sa ne spuneti cateva cuvinte. Daca ne dati poze de aiurea nu faceti decat sa accentuati neincrederea.
    :hi:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

dedu

http://carafacumiere.ro/
Basarabia Pământ Românesc!

D006

Citat din: stefan1Si eu zic ca ceva nu este in regula cu acele 3 ID-uri. D-na Gaby, multi de pe forum va suspicioneaza ca ascundeti adevarata D-voastra identitate si recunosc ca si eu sunt printre ei. Un dialog sincer - cum ati cerut chiar la inceputul acestui topic - presupune sa nu pacalim partenerul de discutie, pentru ca asta este un semn de desconsiderare. Ca sa eliminati suspiciunile, spuneti macar acum varianta reala (poate din anumite motive, pe care le puteti si explica, ati vrut sa va mistificati initial identitatea). Cel mai convingator mod ar fi niste imagini cu D-voastra in stupina si sa ne spuneti cateva cuvinte. Daca ne dati poze de aiurea nu faceti decat sa accentuati neincrederea.
    :hi:
Nu stiu ce atata neincredere,va dau poze,va dau ID.,va dau nr.de telefon,poate orcine intra pe mess si ii pun webcam sa ne vedem in direct,nimic nu e valadil,numai INITA ala cu clanul lui,eu ce mai pot face decat sa nu iau in seama pe cei care nu se ocupa de apicultura,ci de alte..........le recomand pastila rosie.

balanescuadrian

ce nu ati inteles ....
DIFERENTA DE CLIMA INTRE SPANIA SI ROMANIA ..FACE CA EXPERIENTA DUMNEAVOASTRA SA FIE REDUSA LA JUMATATE!!!!
TOATE DISCUTIILE DE GENUL SUNT IN ROMANIA AM 10 STUPI NE FACE SA VORRBIM CU CINEVA DE PE MARTE DESPRE CUM ESTE AURORA BOREALA PE PAMANT....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SPUNANAD CA SUNTETI DIN ROMANIA , DAR SUNTETI IN SPANIA ... ATI INSELAT INCREDEREA TUTUROR CELOR CARE AU VRUT SA VA AJUTE.... EU CAND VA VAD POSTAREA LA O RUBRICA NICI NU MAI INTRU PE ACEL TOPIC ... TREC MAI DEPARTE!!!!!!!!!!!
TIMP PIERDUT!!!!!!!!!!!!!

D006

Citat din: balanescuadriance nu ati inteles ....
DIFERENTA DE CLIMA INTRE SPANIA SI ROMANIA ..FACE CA EXPERIENTA DUMNEAVOASTRA SA FIE REDUSA LA JUMATATE!!!!
TOATE DISCUTIILE DE GENUL SUNT IN ROMANIA AM 10 STUPI NE FACE SA VORRBIM CU CINEVA DE PE MARTE DESPRE CUM ESTE AURORA BOREALA PE PAMANT....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SPUNANAD CA SUNTETI DIN ROMANIA , DAR SUNTETI IN SPANIA ... ATI INSELAT INCREDEREA TUTUROR CELOR CARE AU VRUT SA VA AJUTE.... EU CAND VA VAD POSTAREA LA O RUBRICA NICI NU MAI INTRU PE ACEL TOPIC ... TREC MAI DEPARTE!!!!!!!!!!!
TIMP PIERDUT!!!!!!!!!!!!!
Daca treceai dupa cum spui,acum nu postai aceste prostii,si nici nu i-ti aratai impertinenta de a vorbi in numele altora,asa sa vad esti in stare sa treci si peste asta?
'

D006

Acum sar de bucurie ca voi avea musafir. Vine abeja(albina pe spaniola) la mine in vizita sa -i arat stupii. o sa aiba ce va povestii. Sper sa nu fie vreo farsa din partea lui. Ca doar car e de langa Madrid pana-n Almeria. 600km- cam 4 ore pe soselele spaniei. Vom avea un wekend plin in mijlocul naturii la albine.

bucovineanu

D-na Gabi, va felicit pentru progresele rapide pe care le faceti in domeniul apiculturii. Daca acum doua saptamani puneati numai intrebari acum ne spuneti lucruri interesante despre apicultura. Tineti-o tot asa.
A, sa nu uit, cei zece stupi pe care ii aveti sunt la Arad, sau sunt in Spania, intr-o locatie apropiata de locul unde aveti domiciliul?

Simi

Citat din: gaby de apit
Citat din: balanescuadriance nu ati inteles ....
DIFERENTA DE CLIMA INTRE SPANIA SI ROMANIA ..FACE CA EXPERIENTA DUMNEAVOASTRA SA FIE REDUSA LA JUMATATE!!!!
TOATE DISCUTIILE DE GENUL SUNT IN ROMANIA AM 10 STUPI NE FACE SA VORRBIM CU CINEVA DE PE MARTE DESPRE CUM ESTE AURORA BOREALA PE PAMANT....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SPUNANAD CA SUNTETI DIN ROMANIA , DAR SUNTETI IN SPANIA ... ATI INSELAT INCREDEREA TUTUROR CELOR CARE AU VRUT SA VA AJUTE.... EU CAND VA VAD POSTAREA LA O RUBRICA NICI NU MAI INTRU PE ACEL TOPIC ... TREC MAI DEPARTE!!!!!!!!!!!
TIMP PIERDUT!!!!!!!!!!!!!
Daca treceai dupa cum spui,acum nu postai aceste prostii,si nici nu i-ti aratai impertinenta de a vorbi in numele altora,asa sa vad esti in stare sa treci si peste asta?
'
Subscriu cele spuse de colegii de mai sus. Asa cum are dl. abeja scris la adresa "alca de henares" sau cum o fi, asa scriai si mataluta adevarul, tot ce spui acum pt. mine-s vorbe in vant. Cine m-a mintit o data a doua oara ma intreb " oare nu cumva si acum minte" asa ca ..... meriti si aici sanctiuni
:nono:
Ce ii aia sa scriu eu ca barbat ca sunt incepatoare :rotfl: inseamna ca ceva nu imi merge bine la mansarda sau traiesc in Olanda. Nu te obosi sa imi raspunzi oricum nu conteaza pt. ca nu stiu cine ma contreaza. Daca esti asa dispus scuze dispusa... sau cum vrei tu sa fi de ce ne-ai dus cu zaharelu? Intai sunt in Arad pe urma in Spania si apoi vorbim si pe mess cu webcam. In loc sa minimizati prostia va apucati de postat sa ne demonstrati si ca sunteti incepatoare, dar scoateti anumite lucruri pe care altii nu le stiu dupa ceva ani de apicultura.
Asta e tepe mai luam si azi si maine si cat vom avea albine...... :hi:
Viaţa ne-a fost dată fără să o cerem
şi o vom pierde fără să fim întrebaţi.

D006

D-le apicultor Simi , stupii mei sunt langa Almeria, catre Seron, eu nu te duc cu zaharelul ca am suficienta miere sa nu consum zaha.Zaharul al consum doar pt. stimulare la sirop. Iar in leg ci incepatoare:nu sunt incepatoare de 2 sapt., studiez mult si tot ce citesc nou si interesant scriu aici, pt ca si cei mai vechi in stuparit, dar care nu invata din carti ci doar barfesc sa stie, eu studiez in primul rand pt. mine si ar trebui sa mi multumesti ca prin intermediul acestui forum mai inveti si d-ta.

janese

pt ca si cei mai vechi in stuparit, dar care nu invata din carti ci doar barfesc sa stie...
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
doamna...ca esti bataioasa..recunosc si-mi place !...dar nici nu va datzi zmeoaica...pe unde acu dumneata vii sa aduni surcele...altzii au taiat lemne de mult!!!! :nono:  :nono:  :nono:

D006

Bineinteles ca nu pot sa ma pun cu voi,dar cu voi pot invinge mai usor,orcum aveti experienta.