Pareri despre utilajele apicole achizitionate de la firme de profil

Creat de valy_cot, Septembrie 04, 2009, 02:32:50 AM

« precedentul - următorul »

valy_cot

Cei care ati achizitionat utilaje apicole de la anumite firme de profil din tara as dori sa va dati o parere despre calitate pret . Doresc si eu sa cumpar o centrifuga reversibila pe 6 rame care sa fie si electrica,o masina de descapacit automata, un banc de descapacit si nu sunt hotarat de unde sa le iau?
Tel 0766615731

valy_cot

Tel 0766615731

valter

de te grabesti tare fa un drum la bucuresti si cauta de fa o comparatie intre ce gasesti pe Ficusului 74 si Alee Pictor Romano;
oricum reversibila gasesti doar de sase rame cu motor la Apitotal, ing. Alexandru- Alea PR;
Eu am cumparat de la apitotal doua centrifugi care si-au scos banii din primul an, tangentiala 4 rame, radiala 2000 cu motor-20 rame si sunt extrem de multumit.
Sigur gasesti de la Lega la Dobrescu la ''i-mi scapa numele firmei'', la targurile de la Blaj si Faget unde vin firme ro si straine la greu.
Nu te grabi si vei lua decizia cea mai bune.
....................................................................................................
Daca cumperi de la Alexandru fa un pre contract cu stipularea sumei de bani ce tre s-o platesti, altfel tiganu bucurestean da vina pe crestera pretului la inox, chestii, trestii si vrajeli si te jumoale de inca 10% in plus.
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.