COMUNICAT

Creat de romikele, Februarie 01, 2014, 03:03:30 PM

« precedentul - următorul »

D006

Aurele tu ai publicat cauza si nu definitia .... al naibii copy-paste
  Mai simplu : sociopatul este acea persoana care nu se poate integra in societate .

Aurel

#121
  Nu se integreaza in  aceasta societate pentru ca are demnitate si nu accepta spiritul de turma.Sper ca experienta si intuitia te ajuta sa-ti faci o opinie. Poti sa-mi spui si mie spre ce merge societatea in care traim? Lasa te rog deoparte partizanatul politic.

filip

VarujanVosganian spune:
februarie 6, 2014 la 11:11 pm
@ Filip g

Dorinta ta a fost ascultata privindu/l pe Chitoiu.


Pastrez caile de comunicatii deschise.O sa vedem daca eu de unul singur realizez ceva pentru pinguini.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

kiloz

Citat din: so-ri-pan din Februarie 06, 2014, 09:32:48 AM
Au Participat din partea Agrostar albinarii, vacarii,oierii, iar din partea Ministerului Dir. Gh. Neata, Dir.Maria Toma,cons. Galis Radu, cons.Georgescu Dtr
Si maideparte:"Protest" :blah:

Sa nascut moarta!

Sa ascultat, sa discutat,sa luat la cunostinte,impozitul a ramas, dare impusă pentru trebuințele Statului;  totalitatea dărilor astfel stabilite  e votat de Corpurile legiuitoare;
Sa fii drept si scrie adevarul.

D006

Meritati ce ati votat , nimic mai mult !

so-ri-pan

In atentia Filialelor S.A.N.

Va rog sa-mi transmiteti in cursul zilei de azi si maine ora 12,00 daca considerati ca avem motive de protest si daca intentionati o astfel de actiune. BNS, la care este afiliat Agrostarul, partenerul nostru, ne cere sa-i informam in acest sens pana pe data de 7 martie.

Astept opiniile membrilor SAN,de preferat pe privat, stiut fiind faptul ca aici citesc si cei fata de care am putea lua atitudine si si-ar lua masuri de prevedere.

PACO

#126
bine ca nu avem termen limita 5 minute.
   Daca tu te bazezi pe agrostar, care la intlnirea trecuta a maturat cu voi pe jos,  te inseli ca cineva o sa mai puna botul la vrajeala.