Jurnal apicol

Creat de D006, Ianuarie 03, 2009, 03:51:39 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Insanatosire grabnica ii doresc si eu.
Hernia nu a facut-o de la apicultura, ci de la pescuit... :D :P
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

romikele

Citat din: pharaonu75 din Decembrie 18, 2014, 10:05:04 AM
Hernia nu a facut-o de la apicultura, ci de la pescuit... :D :P
Mai sigur, de la 'briceag'  :D :hi:

D006

#8792

paul1

Hai mai Dragoshelu ca astept de ieri filmul asta ! Da parca era vorba ca filmezi scene  horror (ceafa pe gratar) :lol: sa-l bagi in pacat pe Marian Sima ? :rotfl:
Sa traiesti Dragoshelu, sa mancati sanatosi porcul si ... la mai mare (porcul) ! :nod:
Nasterea Domnului cu bucurie !!! :i_love_you:

MIHALACHE

Multumim pentru cuvintele frumoase ,sarbatori fericite cu cei dragi si multa sanatate.

bio

..sa-l mincati sanatoshi pe Ghita..:))..

...sarbatori fericite !!!

romikele


D006

Greu cu tehnologia , cand cumperi un telefon de mii de lei dureaza ceva timp pana inveti sa-l manipulezi.

Aurelian A.

Dragos,ai pus carnea direct pe gratar,nu i-ai facut analiza de trichinela :,esti ok?  :rotfl:
"Nu sunt destept,dar cand privesc in jur prind curaj." Ion Creanga

paul1


dan sebastian

Cand l-a avut crescut de el nu are de ce sa-si faca griji.
Sarbatori fericite !
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

D006

Craciun fericit si Dumnezeu sa va binecuvinteze !

PS. Stati linistiti si nu va mai faci griji in legatura cu bigilică. Porcul a fost crescut sub stricta supraveghere veterinara cu toate tratamentele antiparazitare facute la timpul lor. Inclusiv dieta e fost una speciala .

mmacreanu

Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

D006

Am un prieten cu stupina in Cazasu , buna zona de stuparit.

mmacreanu

Citat din: dragos2006 din Decembrie 25, 2014, 05:25:37 PM
Am un prieten cu stupina in Cazasu , buna zona de stuparit.

totusi, malul Dunarii face minuni primavara ...
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.