CRĂCIUN FERICIT !

Creat de romikele, Decembrie 24, 2012, 07:58:22 PM

« precedentul - următorul »

davcosti

Deschideți larg brațele și îmbrățișarea voastră caldă, vorba bună și gândul curat să fie cel mai de preț cadou pentru cei dragi!
Fie ca Iubirea, Înțelepciunea, Încrederea și Generozitatea să vă călăuzească pașii în noul an! La multi ani! 
Să vă îndeplinească dorințele de Crăciun și-n fiecare zi, Armonie, Pace și Iubire vă doresc tuturor!
http://davcosti.sunphoto.ro/ Tot timpul învățăm!

orbanstefan64


eu am o mica teama,  la cum arata i mi minca sarmalele de craciun    :rotfl: =))
:hi: :hi:

romikele

N-ar fi mare paguba, sarmale mai faci... dar daca-ti mananca altceva... irecuperabil?  =))

rusu marius mircea

Nasterea Domnului Isus Hristos sa va fie de folos! sanatate, bucurii si implinirea tuturor dorintelor alaturi de cei dragi, Craciun Fericit!     Sarbatori cu bine! LA MULTI ANI!
marius

sorinma

 =)) cum mai faci ardei umpluti?
Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

orbanstefan64

Citat din: romikele din Decembrie 22, 2013, 11:47:12 AM
N-ar fi mare paguba, sarmale mai faci... dar daca-ti mananca altceva... irecuperabil?  =))
tu inca nu ai probleme cu genunchii    =)) =)) =)) =))

francisc


De sfintele Sarbatori sa deschidem usa pentru oaspeti dragi, si inima pentru speranta bucurie si lumina. Sa fim mai buni si sa privim inainte cu incredere, stiind ca daca avem credinta, drumul din fata noastra va fi presarat cu impliniri.
Daca albina ar sti pentru cine face mierea, poate nu ar mai face-o asa de dulce.( Mihai Codreanu)

Pustu

craciun fericit si la multi ani
multa sanatate si tot ce va doriti

ioanardelean55


Sarbatori fericite  FRATILOR .  =D> =D> =D> . Fara probleme de sanatate ,financiare ,s-au de alta natura ..... In familii sa aveti parte de  PACE SI BUCURIE  .,in stupi LINISTE SI ARMONIE . :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

ioan busa

Sarbatori fericite si un craciun fericit tuturor!!!!

gaby

subscriu si eu urarilor de bine si de bucurie care razbat din aceste posteri
CRACIUN FERICIT!!!

prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

SPYKAL

La multi ani cu sanatate, cu impliniri si bucurii. SARBATORI FERICITE!!!

mape 48-petru manea

VA DORESC CRACIUN FERICIT SI MULTA SANATATE TUTUROR !!!! : sampanie: :birthday: