paste

Creat de orbanstefan64, Aprilie 07, 2007, 12:44:35 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

sarbatori fericite!!!!!!!!!!

D006

PENTRU TOTI APICULTORII DIN ROMANIA; UN PASTE FERICIT SI UN SEZON CIT MAI BUN! :hi:

ioanardelean55

UN paste fericit le doresc apicultorilor si oamenilor de bine de pretutindeni .
                              SARBETORI FERICITE

orbanstefan64

sarbatori fericite si sanatate multa!

taky86

buna ziua
Ptr toti apicultorii si numai, multa sanatate ,liniste sufleteasca si un PASTE FERICIT
alaturi de cei dragi
                                    SARBATORI FERICITE
Sa nu fiti singuri...............

filip

La Sarbatoarea Sfintelor Pasti sa coboare linistea si pacea, minunea Invierii lui Isus sa dainuie in inimile tuturor, sa va lumineze viata si sa va aduca renasterea credintei, a sperantei
a bucuriei, cu bunatate si caldura in suflete.
HRISTOS A INVIAT
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

bucovineanu

Sfanta sarbatoare a Invierii sa ne faca pe toti mai buni, mai iertatori si mai iubitori, sa aduca liniste si pace  in sufletele si in casele apicultorilor si a tuturor care cred in minunea Invierii lui Hristos.
                          SARBATORI FERICITE.

murarudumitru

din partea familiei mele va doresc la toti care mati ajutat un pasate fericit si nunumai la toti apicultori  un paste fericit si sa va dea dumnezeu sanatate va multumesc la toti

pistol28

PASTE FERICIT
si implinirea tuturor dorintelor
SARBATORI FERICITE.
Trebuie sa stii sa vezi,
ca sa prevezi
si sa prevezi ca sa previi

crombra

Lumina invierii DOMNULUI IISUS sa va calauzeasca pasii spre bunatate.
Sarbatori fericite!
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

bee_lover

Sarbatori fericite tuturor!

D006

Sarbatori de vis ! Lumina ce-o veti culege din casa Domnului sa va lumineze inimile , sufletele , si sa va calauzeasca pasii spre implinirea a tot ce va doriti !
  Paste fericit !

prisecarul

urez tuturor apicultorilor si familiilor acestora un PASTE FERICIT, sanatate si toate cele bune!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

D006

Cu prilejul celei mai mari sarbatori a crestinatatii sa nu uitam ca nu suntem decat niste muritori iar comorile se fac in cer si nu pe pamant !
[youtube=600,480]http://www.youtube.com/v/Ol6k0b0TW54[/youtube]

sfantul spiridon

tuturor, sarbatori fericite!
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro