Poze produse S.C FABRICA DE STUPI S.R.L

Creat de dragos2006, Iunie 28, 2008, 12:10:12 AM

« precedentul - următorul »

D006

Poza 1 :razz:  :razz:  :razz:

D006

Poza 2 :razz:  :razz:  :razz:

D006

Poza 3 :razz:  :razz:  :razz:

D006

Poza 4 :razz:  :razz:  :razz:

D006

Poza 5 :razz:  :razz:  :razz:

D006

Poza 6 :razz:  :razz:  :razz:

D006

Poza 7 :razz:  :razz:  :razz:

D006

Poza 8 :razz:  :razz:  :razz:

sfantul spiridon

puneti si preturile..alea sunt baza ca asa stim si noi cum arata stupul
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

D006

Cred ca daca ati vinde stupi cu lemnul tratat cu ceva ati avea un avantaj serios.
Cand e lemnul noui e cel mai bine sa faci un tratament serios.
La saramura 3 zile ar face lemnul mult mai rezistent si poate chiar "fierberea" in parafina/ulei v-ar ridica un pas deasupra concurentei.
Am copilarit la Nehoiu si am inca multe rude acolo si amintiri placute.

D006

Mare atentie !! multi apicultori sunt nemultumiti de produsele acestei firme !!!  crapa in scurt timp , prost imbinate , cote gresite .  :nono:

sfantul spiridon

eu am incercat sa fac stupi cu un tamplar...din pacate la un an doi incep sa am probleme..adica stupul este stramt, ramele "cad' aiurea, trebuie sa le bag in laterala ca sa intre...ce sa mai ...sunt dezamagit...oare asa se comporta si astia de fabrica? in targu jiu am vrut sa cumpar si aveau uni din belarus....sa traiasca da eu nu cumpar nici detergent de vase strain dara aminte stupi...totusi daca astea sunt problemele lemnului cum imi explica nea tamplarul asta atunci poate ca ar fi o varianta sa alegem  alte variante...poliuretan poate........
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

D006

Citat din: dragos2006
Mare atentie!! multi apicultori sunt nemultumiti de produsele acestei firme !!!  crapa in scurt timp, prost imbinate, cote gresite.  :nono:
Daca sunt asa de multi macar cativa sa se prezinte cu date concrete si cum sa rezolvat disputa.
O oarecare garantie trebuie sa o ofere constructorul oricum.
Dar nu e bine sa generalizam negativ si mai ales daca noi nu avem experienta directa.
Altfel ne pierdem credibilitatea.

milu56

Citat din: AndreiRN
Citat din: dragos2006
Mare atentie!! multi apicultori sunt nemultumiti de produsele acestei firme !!!  crapa in scurt timp, prost imbinate, cote gresite.  :nono:
Daca sunt asa de multi macar cativa sa se prezinte cu date concrete si cum sa rezolvat disputa.
O oarecare garantie trebuie sa o ofere constructorul oricum.
Dar nu e bine sa generalizam negativ si mai ales daca noi nu avem experienta directa.
Altfel ne pierdem credibilitatea.
In poza arata bine orce cutie.

D006

Pana si schitele arata bine dar ...... practica decide.