POZE si VIDEO gaby de apit!

Creat de dragos2006, August 27, 2009, 12:49:44 PM

« precedentul - următorul »

D006

M-ati ambitionat atat de mult ca vreau sa demonstrez tuturor barbatilor stupari ca o femeie ambitioasa poate face mai mult decit un "forum" intreg de apicultori, cu exceptia celor care nu m-au barfit.

balanescuadrian

pe acestea ati uitat sa le postati....
intradevar un roi frumos ...
eu m-am obisnuit.... postari de genul ..."postez din expereinta" si apr pozefurate de pe net.... mie personal imi este rusine cu atitudinea dumneavoastra!!!!!!!!!!

balanescuadrian

poza 2

balanescuadrian

poza 3 ..din expereinta si afacere exemplara...felicitari posesorului (sper sa nu fie din spania ) :hi:

D006

da   vezi  alea  de  la  dezastre  apicole  is  calumea :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
un  roi  super  fain :wink2: 
acel  roi  e  luat  de  pe  un  forum    super  calumea   
adica  faci  mai  mult  ca  un  forum   adica  toti  is  inapoiati  sa  nu  zic  altfel  iar  tu??? esti intelectualul  oi fi  eu  un  pusti  dar  tiai  batut  joc  de  mine  cand  am  avut  probleme  un  loc  sa raspunzi  concret  ca  de  omeni  de  acestia  nu  avem  nevoie  de  genul  care se  cred  superior 
si  nu  am  avut  rabdare  din  potriva  tu  ai inceput  cu  pozele  altuia
si  apicultura  spaniola  nu  se  compara  cu  cea  romana  conditii  diferite 
numai  bine :sad:  :sad:  :sad:

D006

Ma  urc  in  masina  si  dau  o  fuga  pina  in Almeria  sa  vad  daca o  gasesc  pe  Gaby,control  de  rutina.

D006

Citat din: abejaMa  urc  in  masina  si  dau  o  fuga  pina  in Almeria  sa  vad  daca o  gasesc  pe  Gaby,control  de  rutina.
Mi-ar face placere sa vii,chiar acum,chiar e sfarsit de saptamana poti sigur sa vii si am toata increderea ca vii,te astept cu placere ca sa mergem la stupi,deci vii ca ai promis,sa sti ca nu ma deranjeaza controlul de rutina.ASTEPT SA VII  PA
Cand ajungi in Almeria dami un telefon sa ne intalnim:642279909

D006

Citat din: gaby de apit
M-ati ambitionat atat de mult ca vreau sa demonstrez tuturor barbatilor stupari ca o femeie ambitioasa poate face mai mult decit un "forum" intreg de apicultori, cu exceptia celor care nu m-au barfit.
Si ambitia poate fi o forta constructiva cateodata.
Dar este preferabil sa faceti si sa reusiti atat cat va doriti indiferent de alti.
Oricum barfa este un element de comunicare ceva mai exotica dar foarte populara.
O sa cumparati regine sau o sa incercati sa faceti?

sfantul spiridon

si eu care credeam ca domnii sunt domni si doamnele doamne
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

milu56

Cred ca nu mai face nimic ca a abandonato spaniolul.