4x4 ce ziceti

Creat de dragos2006, Noiembrie 25, 2007, 10:17:33 PM

« precedentul - următorul »

D006

domnu tarzy
ca moderator ar trebui sa ne spui mai  multe poate sti

D006

Citat din: Cristian IONITAdin partea lui tarzy ... stie dumnealui cine sunt  :hi:
DOMNU IONITA CUNOASTETI POZA NU  (TARZY)

Cristian IONITA

da .... bineinteles da .... suntem un pic off topic pe aici

D006

Eu am probleme pe aici doar cu noroiul...cind ploua se ajunge greu la stupi citeva zile.
Aro 244--motor de Brasov, electromotor de tractor U 650... am avut din 1996 pina prin 2004 ...e bun la consum dar era scump la taxe si la piese...Consumul nu sarea de 10% in cele mai rele situatii, rezolvasem problemele legate de sasiu la el era bun ...dar Politia unde te vedea te oprea ...trebuia sa fii ''cotizant'' ca era totusi o masina defectoasa la directie--doar jocuri... si frina de mina...
  Lada niva are un prieten ...este buna ..dar la consum de 15 % benzina...nu ma gindesc la ea...
  Un aro 10..Cum sta cu caroseria?...rugineste repede ?"...am vazut la cineva cu motor de ww de 1600 si era multumit--asta acum vreo 7-8 ani in urma...
  Oricum in citeva luni se va scoate taxa de prima inmatriculare si atunci o sa avem mai multe posibilitati de alegere si ieftine.,..As dorii o masina cu motor nu prea mare ceva pina in2500 cm3...sa'' manince'' sub 10%-diesel..

D006

pe la noi a nins cam mult

D006

nu credeti haidati sa vedeti

D006

nea nelu cam asta ar fi masina potrivita pt tine ce zici iti place

D006

in teren rau am probato de acolo am coborat prin padure

pngflorin

Land Rover Defender, eu un vis frumos pentru orice impatimit de munte si roata.
Norocosule....................... :hi:
Daca ai si un pavilion dupa ia, te-ai scos cu pastoralul. :rotfl:

D006

Citat din: mariusnea nelu cam asta ar fi masina potrivita pt tine ce zici iti place
Masina scurta..te strecori usor...
  Imi place...


D006


D006

cam asa a inceput o aventura

D006

am luat aparatul si hai la drum pe deal unde ne place

D006

dupa ce lam testat in noroi