Lumea apicola a lui romikele

Creat de romikele, Decembrie 06, 2009, 12:39:47 AM

« precedentul - următorul »

mosunick

Atentie STAR TREK ALIENS la Romikele acasaaaaaa!!!!! Fugiiiti!!!!
Dau baietii cate o bere pt fiecare Giga reparat? sau? Bine, bine am inteles, macar la un 200GB o bere...
Spor la lucru!
Ce mai face Aky?
"There is little difference in people, but that little difference makes a big difference. The
little difference is attitude. The big difference is whether it is positive or negative." - W. Clement Stone

romikele

Aky mai face tratament, dar e vioi, mananca si doarme, iar seara plimbarea cea mare - turul municipiului!  :D
Reparatiile nu sunt gratuite, dar apicultorii beneficiaza de manopera foarte, foarte mica.  :razz:

romikele

Somnorosul somnoroșilor...  :razz:

mape 48-petru manea


romikele

Aky, așteptând să se finalizeze urcarea atașamentelor pe server!  :razz:

romikele

Sarbatori fericite tuturor!

Nedelcu Ionut

Primul semn de caracter este bunul simț!

dan sebastian

Multumim !
Hristos a inviat !


ps Daca aveti timp poate completati iconitele cu inca 2 una cu Paste si alta cu Craciun.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

romikele

Citat din: dan sebastian din Aprilie 12, 2015, 07:13:25 AM
Multumim !
Hristos a inviat !


ps Daca aveti timp poate completati iconitele cu inca 2 una cu Paste si alta cu Craciun.
Adevărat a înviat!

Ne facem timp și pentru iconițe, acum încerc să optimizez meniul pentru diverse rezoluții.
Avem posibilitatea de control deplin al codului și vom profita la maximum de aceasta pentru a face forumul cât mai atractiv.

SPYKAL

Paşte fericit , alături  de cei dragi  ! Stimă şi respect !!!  :hi: : sampanie: : sampanie: : sampanie:

aditza_71


bio

Citat din: romikele din Aprilie 12, 2015, 10:41:23 AM
.....

Ne facem timp și pentru iconițe, acum încerc să optimizez meniul pentru diverse rezoluții.
Avem posibilitatea de control deplin al codului și vom profita la maximum de aceasta pentru a face forumul cât mai atractiv.
...


Nea' Mihai... :bravo:

romikele

Pentru cei care folosesc telefonul pentru a citi și posta pe acest forum, am optimizat tema implicita, adică "SMF Default Theme - Curve", care se poate seta din Profil > Modificare Profil > Elemente vizuale unde la "Tema curentă:"  > "Tema implicită a forumului sau secţiunii (schimbă)" se alege tema de mai sus.

Kov iulian

Citat din: romikele din Aprilie 25, 2015, 12:16:00 PM
Pentru cei care folosesc telefonul pentru a citi și posta pe acest forum, am optimizat tema implicita, adică "SMF Default Theme - Curve", care se poate seta din Profil > Modificare Profil > Elemente vizuale unde la "Tema curentă:"  > "Tema implicită a forumului sau secţiunii (schimbă)" se alege tema de mai sus.

http://forum-discutii.apiardeal.ro/index.php?action=theme;sa=pick

romikele