Tirg apicol Iasi 2012

Creat de albine, Ianuarie 15, 2012, 07:00:34 PM

« precedentul - următorul »

albine

Targul apicol din IASI, va avea avea  loc  in week-end-ul  9-11 martie 2012. Organizatorul tirgului este drd. med. vet.Sebastian Ciocan .
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

stefanescu

Targul se va tine in aceeasi locatie ca si anul trecut?
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

gabush86

In parcare la Iulius Mall sa inteleg !?

albine

Locatia tirgului inca nu s-a stabilit voi reveni cu informatii.Targul apicol din IASI, va avea avea  loc  in week-end-ul  9-11 martie 2012.
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

albine

Targul va fi in aceeasi locatie ca anul trecut, pacarea Iulius mall din complexul Tudor Vladimirescu-Iasi.Va fi structurat in trei parti-Targul propriu-zis,10-11.martie, Balul apicultorilor, si o sesiune de comunicari.
Producatorii sunt aceeasi ca in fiecare an, si aceeasi care merg la toate targurile de profil din tara.
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

jonny_it

Poate ar fi bine sa se dea adresa exacta, strada, numar .. unii vin cu GPS-ul si nu e chiar foarte simplu sa te oricentezi prin Iasi daca nu esti din zona.  :)

Cine vine, cine nu vine? Sa stiu si eu cu cine beau o cafea ..   :)

stefanescu

Eu unul vin sigur (ca ninge, ca ploua, ca...).
Daca crezi ca te descurci vezi aici. Daca nu da un telefon si te culeg de la intrarea in oras ca sa nu mai trebuiasca sa folosesti GPS-ul.
O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

jonny_it

Citat din: stefanescu din Februarie 03, 2012, 12:43:56 PM
Eu unul vin sigur (ca ninge, ca ploua, ca...).
Daca crezi ca te descurci vezi aici. Daca nu da un telefon si te culeg de la intrarea in oras ca sa nu mai trebuiasca sa folosesti GPS-ul.

Eu ma descurc, doar sunt la 200km de Iasi. Ce moldovean adevarat nu a fost cel putin odata in viata la Ieshi  :rotfl:
Oricum dupa targ poate ne strangem mai multi si bem o cafea buna pe undeva  :hi:

albine

Propunere :forumisti sa ne intalnim la Magic Pizza de langa Iulius Mall. Harta aici :      http://www.magic-pizza.eu/interface/ro/harta_locatie2.html
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

jonny_it

Citat din: albine din Februarie 03, 2012, 04:53:14 PM
Propunere :forumisti sa ne intalnim la Magic Pizza de langa Iulius Mall. Harta aici :      http://www.magic-pizza.eu/interface/ro/harta_locatie2.html

Cafea buna stiu sa faca? Daca da numai sa ziceti ziua(Sambata/Duminica) si ora.  :)

gabush86

Citat din: jonny_it din Februarie 03, 2012, 04:59:16 PM
Citat din: albine din Februarie 03, 2012, 04:53:14 PM
Propunere :forumisti sa ne intalnim la Magic Pizza de langa Iulius Mall. Harta aici :      http://www.magic-pizza.eu/interface/ro/harta_locatie2.html

Cafea buna stiu sa faca? Daca da numai sa ziceti ziua(Sambata/Duminica) si ora.  :)

alta bomba n-ai gasit :)) aveti grija daca vreti sa mancati acolo , e un sfat prietenesc , si serveala e de doi lei . Mai bine v-ati duce peste dum in master sau motor .

jonny_it

Citat din: gabush86 din Februarie 03, 2012, 05:27:54 PM
Citat din: jonny_it din Februarie 03, 2012, 04:59:16 PM
Citat din: albine din Februarie 03, 2012, 04:53:14 PM
Propunere :forumisti sa ne intalnim la Magic Pizza de langa Iulius Mall. Harta aici :      http://www.magic-pizza.eu/interface/ro/harta_locatie2.html

Cafea buna stiu sa faca? Daca da numai sa ziceti ziua(Sambata/Duminica) si ora.  :)

alta bomba n-ai gasit :)) aveti grija daca vreti sa mancati acolo , e un sfat prietenesc , si serveala e de doi lei . Mai bine v-ati duce peste dum in master sau motor .

Mergem in alt loc atunci, nu asta este problema.
Cafeaua sa fie buna si daca se poate fara prea multa agitatie.  :)
Cei din Iasi sa vina cu propuneri.

gabush86

In timpul zilei si pe "timpurile" astea nu e aglomerat deloc , poate ajung si eu la gamada cu niste prieteni stupari  tot din iasi . Mai este pana in martie ....

gheco

Sunt pentru intalnirea de la Iasi. Voi fi prezent la locul si ora stabilita.
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

jonny_it

Cu exceptia targului o sa mai fie si altceva organizat?