Despre banari

Creat de stefan1, Ianuarie 25, 2015, 02:00:14 AM

« precedentul - următorul »

romikele

Nu se va sterge nici un cont. Cui nu-i place pe-aici, sa evite forumul!!!

marian sima

Romikele cine si-a facut cont aici nu la facut ca sa evite forumul sau ca sa-l inchida ,oameni si-au facut cont ca sa dialogheze pe teme apicole.

Insa din pacate oameni sunt jigniti si regulamentul forumului nui apara.

Cand te-a suparat mph imediat l-ai zburat de pe forum,gandeste ca nu toti avem aceleasi parghii si unii sunt obligati sa suporte injuriile altora datorita ca regulamentul nu este aplicat.

Stii bine eu am acel topic cu matrita de botci ,acolo eu am postat niste botci aceste botci au fost cu cateva sutimi de mm mai mari decat altele insa ele nu au iesit din parametri optimi pentru a nurezulta matci din ele.

Si cel mai prost crescator de matci stie ca acest interval este de la 8,6 mm pana la 9 mm .
Botcile realizate de mine erau in parametri buni.
Pe acest fond de discutie vine unul ca valter si te face idiot ,pentru ce?
Dar desigur ca la tine nici acest cuvant nu e jignire asa ca nu aveai cum sa-l avertizezi sau sa-i administrezi o banare minima.

Pe alt topic spun si eu,mai oameni buni cred ca x-ulescu si cu popescu sunt unul si acelasi,declaratie care nu jignea pe nimeni,Dragos a infirmat-o eu nu am zis nimic ca sa ma trezesc cu o ploaie de injurii si jigniri,iar nu a-ti intervenit nici unul .

Cand stii ca in anumite situatii ai sarit in ajutorul unui individ ,cand stii ca el sa dus cu jalba in protap la Capcaunul de pe Stuparitul si te jigneste aiurea pe acolo ca sa fie primit de capcaun si mai vine si i-ti ofera gratuitati pe aici nu ai cum sa nu-i spui nimic.

Pe stuparitul m-i sa modificat mesaje ca sa poata sa declanseze atac la persoana ,am fost atacat ,ba mai mult am asistat la stergerea si modificarea mesajelor private.

Acum vad ca,capcunul sef i-si intinde tentacolele pe aici prin acoliti sai ,nu doresc decat ca regulamentul sa ma apere asa cum trebuie sa apere pe orice mebru .

Eu nu plec insa daca regulamentul nu ma apara de influienta dihaniei de pe stuparitul trebuie sa-mi gasesc alt loc,aici risc sa devin banat permanent.

Mi-ai spus ca voi primi banarea pe care o va primi si valter ,prietene Valter e stuparist ,pe aici intra din joi in paste banarea va fi a mea. :wink:

Dar in orice rau exista un bine trebuie doar sa-l descoperi.

Ceva din muntenia ,pentru a mai destinde banarea. :rotfl: :rotfl: =))

http://www.youtube.com/watch?v=IQVtBrageD0



Inca-s tanar si neobosit. :rotfl: :rotfl: :rotfl:



calmusdaniel

In primul rand i-ti doresc insanatosire grabnica,si multa sanatate, nu stiu daca ai apucat sa citesti ultimul mesaj postat de personajul Dragos in care spunea ca anonimii si bolnavii psihici nu ce cauta pe forumul asta pt ca el are niste drepturi,el fiind prezent aici de cand s-a infiintat acest forum.Acest drept ii permite sa fie o javra cu toata lumea care intra pe forum s-au el se simte favorizat de prietenia cu fondatorii acestui forum?
Sper sa te razgandesti cu privire la cerea mea de a-mi sterge contul.

bio

Citat din: calmusdaniel din Ianuarie 27, 2015, 10:07:48 AM
.Acest drept ii permite sa fie o javra cu toata lumea .....

Unde mai pui si jignirile de genul:
--femeile de anumita religie sunt toate curve ieftine .
-- ca le da m*** la toti care se uita la Antena 3 .
--plus multe altele... fara numar.


Dane Calmus, cred ca marele d2006 doar se dadea mare ca ar avea motz .... este praf si pulbere .. nu-i nik de el. Nu cred ca multa lume aproba comportamentul lui ... este doar tolerat .

Imi aduc aminte de un episod de acum vreo 2-3 ani parca in urma cind nea Romikele l-a banat pe dragosh deoarece l-a jignit folosind tot felul de adjective ordinare... iar nea Bio nestiind exact cum sta treaba am sarit la nea Romikele sa-l apar pe dragosh -- se pare, de fapt sigur am gresit atunci . Nea Romikele scuza-ma ca atunci am fost rautacios cu dumneata in declaratii ... ai avut dreptate.



D006

Citat din: calmusdaniel din Ianuarie 27, 2015, 10:07:48 AM
Acest drept ii permite sa fie o javra cu toata lumea care intra pe forum s-au el se simte favorizat de prietenia cu fondatorii acestui forum?

No coment , ti-ai dat singur arama pe fata !

PS. Ai idee cine sunt fondatorii ?

Gamma


D006

Ce razboaie am mai dus pe timpurile acelea , aveam adversari redutabili !

filip

Cate banari ai fi meritat?
Nu ti-am indeplinit dorinta,desi eram Moderator si puteam sa fac asta.
La Blaj am intalnit pe ADMINUL Bee_lover cat si pe tine Dragos,Batranul si multi altii..............
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

bio

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 27, 2015, 02:39:38 PM
Ce razboaie am mai dus pe timpurile acelea , aveam adversari redutabili !

... =))..

"razboaie".,.cu cine  ..??..numai la din astea tie gindul... :rusine:


calmusdaniel

Hai ca ai inceput sa mirosi! Lasa-ne!Din razboaiele alea ai ramas cu sechele(multe) si cu lapsus-uri in apicultura. :lol:

bio

Userii dupa forum sunt parteneri de discutie.

.. chiar daca ne mai contrazicem...  discutind si argumentind rezolvam orice problema.



D006

Chiar nu inteleg ce are stimabilul Calmus Daniel cu mine , nu cred ca l-am jignit vreo data in vreo postare. Dar dupa cum este regula aparentele inseala , un individ care foloseste termenul "javra" se desconsidera total si iremediabil .

Gamma

Citat din: dragos2006 din Ianuarie 27, 2015, 02:39:38 PM
Ce razboaie am mai dus pe timpurile acelea , aveam adversari redutabili !

Intre timp ...fullfit46, 48,50..."e baiat" mare. S-a "ajuns"...si nu se mai "ia" cu tine.... :wink:

calmusdaniel

Se vede ca stimabilul Dragos are memoria scurta,a uitat ca a inceput primul cu insulte(acum cateva luni)ma facea curva,fariseu,si multe altele.Daca vorbim despre desconsiderare ca om cred ocupi locul 1 si cu asta cred ca sunt de acord toti cei pe care nu ii scoti din pinguini. :qp:

pharaonu75

Citat din: manga din Ianuarie 27, 2015, 04:08:05 PM
Citat din: dragos2006 din Ianuarie 27, 2015, 02:39:38 PM
Ce razboaie am mai dus pe timpurile acelea , aveam adversari redutabili !

Intre timp ...fullfit46, 48,50..."e baiat" mare. S-a "ajuns"...si nu se mai "ia" cu tine.... :wink:

Intre timp, fullfit e... manga! :D
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube