Pustu stuparul

Creat de Pustu, Noiembrie 24, 2013, 02:50:05 AM

« precedentul - următorul »

oroles

Va urmaresc cu interes! Felicitari lui Paul si lui Eduard. Stiu sa vorbeasca...
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

Pustu

Citat din: oroles din Aprilie 01, 2015, 07:14:46 PM
Va urmaresc cu interes! Felicitari lui Paul si lui Eduard. Stiu sa vorbeasca...
Va multumim pentru auditie si va asteptam la discutii .
Multa sanatate .

Pustu


Pustu


Pustu


roi_ag

Pustule nu crezi ca ar trebui sa lasi membri Apiardeal-ului aici pe forum sa impartaseasca daca
vor experienta lor? Aici ramane scris si beneficiaza toti membrii de informatii !

Cipi

Pustu face o treaba foarte buna, urmaresc conferintele in fiecare weekend. Forumistii cu forumistii, youtube-istii cu youtube-istii  :)

Pustu

#607
Citat din: roi_ag din Aprilie 06, 2015, 12:05:22 PM
Pustule nu crezi ca ar trebui sa lasi membri Apiardeal-ului aici pe forum sa impartaseasca daca
vor experienta lor? Aici ramane scris si beneficiaza toti membrii de informatii !


Tinand cont ca suntem in Saptamana Mare i-mi rezerv dreptul sa citesc saptamana viitoare mesajul dumneavoastra si tot atunci sa va raspund . Cu aceasta ocazie va urez Un Paste Fericit si tot ce va doriti alaturi de cei dragi . Multa sanatate .
ps : ma scuzati , nu am retinut numele ...
ps2 : sa aiba legatura mesajul dumneavoastra cu prezenta lui Dan Margarit in timpul discutiilor ? intreb nu dau cu parul

Pustu

Citat din: Cipi din Aprilie 06, 2015, 12:48:09 PM
Pustu face o treaba foarte buna, urmaresc conferintele in fiecare weekend. Forumistii cu forumistii, youtube-istii cu youtube-istii  :)

Gresit .  STUPARII CU STUPARII    :rotfl: =))

Va astept la discutii .
Multa sanatate .

Gamma

#609
Citat din: roi_ag din Aprilie 06, 2015, 12:05:22 PM
Pustule nu crezi ca ar trebui sa lasi membri Apiardeal-ului aici pe forum sa impartaseasca daca
vor experienta lor? Aici ramane scris si beneficiaza toti membrii de informatii !

  Corect.
Si eu cand vad cat dureaza lung metrajele astea de 6 ore, 4 ore...pasesc topicul asta. :)

G. Iulian

Se poate si altfel, filmul de pe youtube îl punem pe server şi apoi punem la secţiunea video şi rămâne pe forum. Cine are timp să vadă discuţiile cam lungi e adevărat sigur are ce învăţa din ele. Eu îi mulţumesc pe această cale lui Pustu pentru iniţiativă.

Cipi

Pustu, ar trebui sa limitezi discutiile la max 3 ore.

maximotgv



Tinand cont ca suntem in Saptamana Mare i-mi rezerv dreptul sa citesc saptamana viitoare mesajul dumneavoastra si tot atunci sa va raspund . Cu aceasta ocazie va urez Un Paste Fericit si tot ce va doriti alaturi de cei dragi . Multa sanatate .
ps : ma scuzati , nu am retinut numele ...
ps2 : sa aiba legatura mesajul dumneavoastra cu prezenta lui Dan Margarit in timpul discutiilor ? intreb nu dau cu parul
[/quote]

In care dintre discutii a fost prezent Dan Margarit?

Pustu

Duminica seara . Doar din pozitia de ascultator . Nu a dorit sa intre in direct . Dar a postat 7 comentarii . Din pacate doar unu pe subiect . Apoi a fost  " luat la intrebari  " ca sa zic asa . Cei care au vizionat pot sa confirme .
Multa sanatate .
Ps : Mai ploua la Targoviste ?!

hulpustinel

Felicitari Pustu pentru tot ce faci.  Cine vrea se uita iar restul sa caute alte adrese. :bravo: