pret achizitie miere..piata mierii

Creat de dragos2006, Octombrie 09, 2007, 01:58:16 AM

« precedentul - următorul »

filip

Salcam 13,poliflora 11.flori de primavara cu paducel pentru cardiaci 13.Iar miere   en-groos la pietari salcam 8,poliflora 6,5
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

alt stupar

Oameni buni, haideti sa vb de preturile en-gross. Cat despre vanzarea la borcan, o fi ea mai rentabila da`nu asta ne tine stupina pe linia de plutire.

D006

ce mai stiti de preturile la miere la engro

D006

6 lei poli si 8 salcam.
Focsani.en gros
10 lei poli si 12-14 lei salcam.
Focsani. in piata.

D006

apropo cei care stau pe piata mi-au spus ca la mare cautare este mierea in sectiuni sau fagurele cu miere.

D006


D006

Citat din: florinpngapropo cei care stau pe piata mi-au spus ca la mare cautare este mierea in sectiuni sau fagurele cu miere.
...daca as gasii client pt care sa produc i-as face sute de rame cu miere capacita...
Poate ma ajuti cu ceva clienti Florine...!!..

D006

de ce nu , ma duc sa intreb tarabagii ............

D006

pentru cine locuieste in sibiu,este adevarat ca la taraba se vinde mierea poliflora cu 16ron borcanul de 400ml?nu stiu pretul in valcea,la piata,dar va spun zilele urmatoare.oricum,colegii mei de pastoral nu vor sa vanda salcamul angro nici cu 8ron.

andrei_salaj

cei care au acum miere de salcam...ar fi bn sa stea pe butoaie...creste pretzu pe zi ce trece..zici ca e valuta :hi:  :hi:

D006

vad ca esti la curent cu preturile,dai si tu cateva exemple

catel

Citat din: ionutvad ca esti la curent cu preturile,dai si tu cateva exemple
cred ca aveti de lucru de nu mai dati peaici. la SM salcamul=18-20lei, poliflora=14-16 lei
Sa fii DOMN ii o-ntaplare, sa fii OM ii lucru mare !

D006

vin cu noutati:la fileomera 6lei poliflora,9lei salcamul.voi ce mai stiti?ofera cineva mai mult? :)

catel

Citat din: ionutvin cu noutati:la fileomera 6lei poliflora,9lei salcamul.voi ce mai stiti?ofera cineva mai mult? :)

Ionut io ma refer la pretul de pe piata, engro nu stiu care-i pretul?
Sa fii DOMN ii o-ntaplare, sa fii OM ii lucru mare !