stuparitul stationar la umbra

Creat de milu56, Iulie 17, 2008, 03:52:17 PM

« precedentul - următorul »

D006

din ce in ce mai interesant sunt harnice frumuselele poate cineva sa-mi recomande ceva documentatie??

D006

domnu milu cred ca ati ajuns la un numar impresionant de familii

milu56

Citat din: verdantedomnu milu cred ca ati ajuns la un numar impresionant de familii
Daca vrei sa colaboram,ar fi bine sa ne cunoastem intai,spune macar cum te cheama si de unde esti.

marcel68

Buna, ce fel de colaborare v-ar interesa???....si unde ??in Romania?, ca banuiesc ca in Spania avindu-va fiul acolo deja nu cred ca va mai intereseaza...expuneti termeni , conditii, vetre(eu sint din Alba)...idei...capitalul participant...

milu56

Baiatul a fost doar in  vacanta.
Acum e in tara deja.

D006

Omul intreba una dar primeste alt raspuns.
Chiar sunteti in Spania?
Chiar aveti stupi?
Ca parca o singura poza se repeta tot timpul.

milu56

Da sunt in Spania am aici 600 de stupi,vrea sa vina aici?Este bine venit.Eu an cautat un colaborator dar nu an gasit,acum nu mai am nevoie,lucrez cu angajati carora le place sa munceasca,acum am doar un om si in Ianuarie mai vine unu,o sa fie mai mult de lucru.

D006

Citat din: milu56Da sunt in Spania am aici 600 de stupi,vrea sa vina aici?Este bine venit.Eu an cautat un colaborator dar nu an gasit,acum nu mai am nevoie,lucrez cu angajati carora le place sa munceasca,acum am doar un om si in Ianuarie mai vine unu,o sa fie mai mult de lucru.
sa fim seriosi domnule milu 2 oameni la 600 de familii ................cam greu sa cred asa aberatii nu de alta dar si eu am stupi si imi dau seama cam cum merge treaba asta :nono:  :nono:  :nono:  :nono:  :nono:  :nono:  :nono:  :nono:  :nono:  :nono:

milu56

Mi-ar face placere sa imi faci o vizita.

D006

Citat din: milu56Mi-ar face placere sa imi faci o vizita.
Dati-mi adresa si tel. ca am niste amici in Almeria si o sa-i rog sa va faca o vizita.

milu56

Pentru AndreiRN
------------------
Cu mare placere:
+34600793373 mobil, +34950174246 acasa.

marcel68

Milu, pe stuparitul ai scris la NOUTATI  ca ai descoperit un tratament natural contra varooa cu doar doua din produsele albinelor.........lumea asteapta e momentul de tratare, spuneai ca e in proba cu sanse mari de reusita....mai e public aceasta metoda??? toti asteapta.....doar albina nu,ea moare.
  Daca e scris deja pe apiardeal si nu l-am gasit eu inca ,,,,scuzele de rigoare

milu56

Da, mai este:inca un pic de rabdare,am facut un tratament la stupii mei dar nu stiu ce sa zic la mune nu sunt paraziti,nu au cazut ca nu erau,acum am tratat la un spaniol chiar azi,si aici o sa stiu sigur am pus in 3 stupi tratamente diferite.

marcel68


D006

Citat din: milu56Da, mai este:inca un pic de rabdare,am facut un tratament la stupii mei dar nu stiu ce sa zic la mune nu sunt paraziti,nu au cazut ca nu erau,acum am tratat la un spaniol chiar azi,si aici o sa stiu sigur am pus in 3 stupi tratamente diferite.

Stii ce am invatat dupa n tratamente experimentale contra varoo?
-Daca la un tratament nu cad paraziti,ceva nu este in regula.