1 decembrie Ziua Națională a României.

Creat de albine, Decembrie 01, 2012, 02:08:58 PM

« precedentul - următorul »

albine

Unirea de la 1 decembrie 1918 reprezintă evenimentul principal al istoriei României.   La multi ani romani!
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

Kov iulian

Eu am fost un pic dezamagit de comportamentul unor persoane care au participat la manifestare de la bucuresti .


Sunt 365 de zile intr-un an, nu se putea huidui in cele 364 si sa ramana ziua asta una solemna ?


Asta e nivelul nostru ca natie ? :sad: :sad:

orbanstefan64

interesele ....... :finger:



la noi o fost fain si linistit
:hi: :hi: :hi:

MIHALACHE

Cu ocazia zilei de 1 decembrie va doresc tuturor ROMANILOR si mai ales celor care activati pe acest FORUM sa fiti SANATOSI si sa aveti numai bucurii si multe realizari.LA MULTI ANII SI TOT CE VA DORITI.

albine

Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

codrin br

LA MULTI ANI TUTUROR CE SIMT SI GANDESC ROMANESTE ( de pretutindeni ) ! Toate cele bune!

KTA-APIDORNA - Ski

La multi ani ROMANIA !!! La multi ani ROMANI oriunde v-ati afla !!!
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

morozan simion

multumesc
romanilor de pretutindeni la multi ani iar tie romanie iti doresc sa infloresti si sa prosperi

cornelioandanciu

La multi ani celor care iubesc Romania! La multi ani, Romania!
Va salut.

andreiu

      Negasind in mintea mea o urare mai potrivita, apelez la una spusa de un compatriot si un conjudetean, pe care o gasesc admirabila : NU UITATI SA IUBITI ROMANIA IN FIECARE ZI !!! Adaug doar : SI MAI ALES AZI !!!

Cubby

LA MULŢI ANI, România!
LA MULŢI ANI românilor de pretutindeni!