Masura 221 prima impadurire a terenurilor agricole

Creat de Marek, August 21, 2011, 01:45:12 PM

« precedentul - următorul »

Marek

     As dorii sa aflu mai multe informatii cu privire la accesarea acestor fonduri de la cineva care a aplicat la aceasta masura.  :thanks:

POSTASUL

A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

Marek

  Am ghidul solicitantului dar sunt niste chichite pe care nu le prea inteleg. O sa trec eu pe la ei sa vad care-i treaba. Mersi oricum! :thanks:

Alutus

Sunt in aceeasi situatie. Masura are o conditie foarte restrictiva : cei 30 % din suma alocata adica cca 500 E pe hectar. Se mai adauga si schimbarea destinatiei terenului. Mai stii ceva nou?
Sa nu uiti Darie!

Marek


Alutus

Salut Marek! Am sapat in toate directiile dupa informatii utile. Sunt 1001 de constrangeri pe care nu le indeplinesc. Cred ca abandonez si eu.
Sa nu uiti Darie!

filip

Saptamana trecuta m-am intalnit cu o domnisoara simpatica foc ,era in teren pentru un sondaj.Un sondaj pentru Marea Britanie.
Britanicii vor sa inteleaga urmatorul fapt:DECE romanii nu acceseaza fondurile europene?
Inainte de a -mi spune parerea am intrebat-o ce parere are in urma sondajelor efectuate.
-Legislatie aiurea
-Conditii greu de indeplinit.
-Coruptie si drumuri aiurea
A ramas profund surprinsa de rezolvari simple culese din teren.
Mare pacat pentru romani fiindca guvernul nu se apleaca sa asculte pasurile oamenilor.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

catapasha

stie cinev acand baga banii pt masura 141 la cei care au depus dosarele in iulie 2011?

dorindafi

Citat din: catapasha din Decembrie 07, 2011, 06:49:12 AM
stie cinev acand baga banii pt masura 141 la cei care au depus dosarele in iulie 2011?
depus in 26 oct ridicat 25 noembrie - gj transha a 3 -a :yes:
CODUL  e   LEGEA
         0763650092