EVENIMENTE APICOLE 2014

Creat de cartus80, Octombrie 17, 2013, 09:49:57 AM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

#30
Citat din: SPYKAL din Ianuarie 15, 2014, 07:54:56 PM
Dane, de la Peco, din intersectia aia mare faci dreapta spre facultate sau ce este aia acolo?
Da!
Pe acolo intri in oras si mergi inainte pe bulevard, vreo 4 km. Dupa ce treci de al treilea semafor, mai mergi 100 de metri si...gata!
Este vis-a-vis de primarie!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

SPYKAL

Multumesc frumos Dane. Ne vedem la targ. Abia astept. Stima si respect!!!

andreea_milca1989

Teclem Prod Faget :bzz:
VA INVITA
      La
Traditionalul Targ Apicol de la Faget :bzz:
Organizat de SC TeclemProd SRL cu sprijinul Primariei Faget :bzz:
Loc de desfasurare: Parcul Central al orasului Faget :bzz:

Expozitia apicola :
Sambata 15.03.2014        intre orele 09:00 – 17:00
Duminica 16.03.2014        intre orele 09:00 – 15:00
Pentru Informatii: [email protected] sau tel 0735 940 112 :bzz:

BIA Partner

#33
 :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

Stupina BIA si Primaria Municipiului Craiova va invita la prima editie a Targului Apicol Craiova care se va desfasura in perioada 8-9 Februarie 2014 in incinta noului Centru Expozitional Craiova situat in zona Romanesti, inaugurat la sfarsitul anului 2013, fiind comparabil ca marime si dotari cu Romexpo.
Relatii la nr. 0744 699 789, [email protected] si www.e-mierealbine.ro.
Va asteptam cu drag!

dragos1994

In legatura cu  Festivalul Național al Apicultorilor din România de la Bucuresti, se v-a desfasura ca un targ adica cu vanzari de echipamente apicole sau ca o intalnire a apicultorilor pur si simplu? Doresc sa stiu daca sa-mi procur cele necesare pana atunci sau sa astept festivalul. :bzz: :bzz:

romikele


Prieten cu Stuparii

Citat din: andreea_milca1989 din Ianuarie 16, 2014, 12:36:52 PM
Teclem Prod Faget :bzz:
VA INVITA
      La
Traditionalul Targ Apicol de la Faget :bzz:
Organizat de SC TeclemProd SRL cu sprijinul Primariei Faget :bzz:
Loc de desfasurare: Parcul Central al orasului Faget :bzz:

Expozitia apicola :
Sambata 15.03.2014        intre orele 09:00 – 17:00
Duminica 16.03.2014        intre orele 09:00 – 15:00
Pentru Informatii: [email protected] sau tel 0735 940 112 :bzz:
Fiind primul targ la care vreau sa particip in calitate de " detinator de albine " sper sa fie de bun augur si sa raman ....... fara bani in buzunar si aici ma refer la faptul ca , preturile mici si atractive sa ma faca sa cumpar cat mai multe produse ! Sper si cred ca organizarea sa fie ireprosabila dat fiind faptul ca organizati " voi " care tineti la imaginea firmei voastre ! bafta !!!!

romikele

Mesaj primit prin email:

CitatBuna seara,
Avem rugamintea de a inscrie in calendarul targurilor apicole 2014 si TARGUL APICULTORILOR BUZOIENI EDITIA A -IV-A in perioada 31 octombrie -1 noiembrie 2014.
Multumim!

Cu stima,
Carmen Cristian

Bătrânul

In acest an un reprezentant al fabricii de stupii va fii prezent la fiecare expozitie apicola . Cei cara comanda din timp le vom face transportul pe gratis pina la tirgul din zona voastra . Imformatii: www.stupiibatranului.ro

ionsut

Citat din: Bătrânul din Ianuarie 29, 2014, 10:53:49 AM
In acest an un reprezentant al fabricii de stupii va fii prezent la fiecare expozitie apicola . Cei cara comanda din timp le vom face transportul pe gratis pina la tirgul din zona voastra . Imformatii: www.stupiibatranului.ro
La Slobozia unde ati fost? Ca nu v-am vazut.

Bătrânul

lume lume VESTE BUNA !!!! Am copiat stupii lui DAN MARGARIT si am lansat in productie . Puteti da comanda pe tel 0732715747. Le vom duce la prezentare la toate tirgurile . Le veti gasi la benerul STUPII BATRANULUI.

D006

Daca nu copiati si stupii lui on-line ursul nu ati facut nimic !

Bătrânul


cipik

Citat din: dragos2006 din Februarie 08, 2014, 09:21:27 AM
Daca nu copiati si stupii lui on-line ursul nu ati facut nimic !

Pai daca ai face pastia nu mai face alti, nu o sa aiba alte comenzi decat biostupi.   =)) =)) =))
Zambeste, maine poate fii mai rau.
http://prepelitebucuresti.sunphoto.ro/

PACO

Citat din: Bătrânul din Februarie 08, 2014, 09:10:58 AM
lume lume VESTE BUNA !!!! Am copiat stupii lui DAN MARGARIT si am lansat in productie . Puteti da comanda pe tel 0732715747. Le vom duce la prezentare la toate tirgurile . Le veti gasi la benerul STUPII BATRANULUI.

Mare " escroc " esti Batrane !