EVENIMENTE APICOLE 2014

Creat de cartus80, Octombrie 17, 2013, 09:49:57 AM

« precedentul - următorul »

mmacreanu

vis a vis de piata unde vin moldovenii ... parca!
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

scorpyon73

astazi m-a sunat cineva si mi-a zis ca joi si vineri se tine targul la braila  pe ramnicu sarat in parcare la metro  praktiker.organizator presedintele ACA braila .ESTE ADEVARAT, STIE CINEVA ,SAU SUNT DOAR BARFE?
mereu tanar

D006


mmacreanu

Citat din: scorpyon73 din Aprilie 01, 2014, 04:41:33 PM
astazi m-a sunat cineva si mi-a zis ca joi si vineri se tine targul la braila  pe ramnicu sarat in parcare la metro  praktiker.organizator presedintele ACA braila .ESTE ADEVARAT, STIE CINEVA ,SAU SUNT DOAR BARFE?

este foarte adevarat, nu conteaza cine il organizeaza (ACA sau altii) tot targ e!
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

dragos1994

Targul de la bucuresti chiar este pe 4-6 aprilie? Parca era pe 14-16 aprilie?

romikele

Vezi la Calendarul evenimentelor apicole 2014, in dreptul fiecarui eveniment este un link [anunt] (acolo unde am gasit) cu sursa... click pe el si afli amanunte!

dragos1994

Acum am vazut ms. Duminica daca vin aveti idee din targurile anterioare daca voi mai gasi cate ceva, sau comerciantii termina marfa si incep sa plece. In al doilea rand la ce ora ar fi indicat sa vin , dupa 12-13 sau pana in 2 ? Precizez ca este primul targ la care vin.

romikele

De obicei in prima zi pana in ora 12.00 se cam termina produsele de mare interes.
Depinde ce anume cauti.

SPYKAL

Citat din: scorpyon73 din Aprilie 01, 2014, 04:41:33 PM
astazi m-a sunat cineva si mi-a zis ca joi si vineri se tine targul la braila  pe ramnicu sarat in parcare la metro  praktiker.organizator presedintele ACA braila .ESTE ADEVARAT, STIE CINEVA ,SAU SUNT DOAR BARFE?
Este targ intradevar, dar de produse traditionale....adica.....carnati, sunca,salam....de-alea... =)) =)) =)) =)) =)) Nu cred ca in meniul albinelor exista asa ceva :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D :D :D :D :P :P Nu stiu de unde ati scos-o pe asta cu .....targul apicol :D :D :D :D :D

mmacreanu

Citat din: SPYKAL din Aprilie 02, 2014, 08:53:40 PM
Citat din: scorpyon73 din Aprilie 01, 2014, 04:41:33 PM
astazi m-a sunat cineva si mi-a zis ca joi si vineri se tine targul la braila  pe ramnicu sarat in parcare la metro  praktiker.organizator presedintele ACA braila .ESTE ADEVARAT, STIE CINEVA ,SAU SUNT DOAR BARFE?
Este targ intradevar, dar de produse traditionale....adica.....carnati, sunca,salam....de-alea... =)) =)) =)) =)) =)) Nu cred ca in meniul albinelor exista asa ceva :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D :D :D :D :P :P Nu stiu de unde ati scos-o pe asta cu .....targul apicol :D :D :D :D :D
prietene, urechile mele au auzit pe radio ... se anunta targ apicol unde gasesti produse apicole precum si scule si unelte apicole, asa suna anuntul! posibil l-au pus cuplat cu galati-ul, cei care vin raman si pt galati
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

dragos1994

M.ar interesa o cutie de faguri , cateva baxuri de rame si in rest maruntisuri. A.si mai gasi duminica? Si daca da cand sa vin dupa 12 sau pana in 12

D006

  Cel mai sigur e targul de la Galati.

mmacreanu

revin eu cu informatii de la fata locului ... ESTE TARG LA BRAILA
Când ești mort, nu știi ca ești mort. E greu doar pentru ceilalți. La fel și când ești prost.

valy 74

este la Braila in parcare la billa pe Rm. Sarat dar este slabut tare (4 tarabe)

dan.smarandoi

Si la Galati a fost slabut fata de alti ani