Sărbătoarea mierii-Blaj 2010

Creat de neculai.luca, Februarie 13, 2010, 09:38:31 PM

« precedentul - următorul »

ioanardelean55

Stefane esti cel mai tare .FELICITARI .

stefan1

Citat din: orbanstefan64stupi cu un pret care nu o avut concurenta
O parere personala: Batranul a influentat substantial piata materialelor apicole (lazi, rame) prin preturile oferite si prin absorbtia unui f mare numar de comenzi, intr-un an cand cererea este foarte mare, datorita programelor de subventii. Ceilalti producatori au trebuit sa tina cont de aceasta concurenta si sa mai lasa din pret, sau macar sa nu-l mai urce, cum se face de obicei la o cerere sporita.
  Toata lauda! :nod:  :razz:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

D006

Cei care nu am reusit sa ajungem ,multumim mult colegului Orbanstefan64 pentru imaginile espresive postate....felicitari organizatorilor.....

janese

Citat din: orbanstefan64dragos pupemea
v-atzi pupat,ma???

prisecarul

Citat din: janese
Citat din: orbanstefan64dragos pupemea
v-atzi pupat,ma???
dar de ce esti asa de curios?
ti-ai schimbat orientarea?
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

orbanstefan64

Citat din: ioanardelean55Stefane esti cel mai tare .FELICITARI .
multumesc pina la urma ma incred:smile::smile::smile:
ma bucur f tare ca ne am intilnit si ati tradat citeva din tecnicile dvs
multa sanatate!!!

orbanstefan64

Citat din: prisecarul
Citat din: janese
Citat din: orbanstefan64dragos pupemea
v-atzi pupat,ma???
dar de ce esti asa de curios?
ti-ai schimbat orientarea?
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
ce mai conteza dragoste sa fie :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

prisecarul

Citat din: orbanstefan64
Citat din: prisecarul
Citat din: janese
v-atzi pupat,ma???
dar de ce esti asa de curios?
ti-ai schimbat orientarea?
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
ce mai conteza dragoste sa fie :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
da,dar sa nu fie din interes!
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

Nikolas

OrbanStefan aparte de apicultor e si cantaret. La spectacol ne-a cantat o melodie ungureasca si faina. Are voce. Bravo lui.

Bătrânul

Citat din: NikolasOrbanStefan aparte de apicultor e si cantaret. La spectacol ne-a cantat o melodie ungureasca si faina. Are voce. Bravo lui.
Nikolas este tot cam ca batrinul. Nu vrea sa se imbogateasca intr-o singura zi. MERITA SA FIM ATENTI LA OFERTELE SALE ! http://www.ovisan.ro/  :wink:

Bătrânul

Prof. MATES organizatorul ,un om cu privire limpede si deschisa ,un organizator de exceptie . Personal ii multumesc pentru ca a facut ca intr-adevar sa ne simtim OASPETI la aceasta SARBATOARE  a mierii de la BLAJ!!! :hi:

D006

Prezentul si viitorul , Batranul si Stefan !

D006

Am mai spus si ma repet , eu stau la masa cu oricine are curajul sa ma privesca in ochi . Pupemea este un baiat OK numai ca netul distorsioneaza uneoi realitatea si sensul comunicarii.

D006


valter

Cunostinte noi, de valoare...
Batranul, pupemea,don'Basil, orbanstefan, nicOLAS, beelover, balas, ionardelean, maximus, lorent...mai adaug ulterior;
vechii prieteni: Dr. Nicula, Dr. Florescu, Dl. Mates. Dl. Camarasan, Voina si Mihai de la Sighii, Cocor Sr SI Jr, ICDA, Raducu Vancea, Dl. Oros, Luci Avram, AdiTARLA, Rascanu, Dorian,prietenii de laSlobozia''unchiu Costache''...
Mi-am stabilit cu strasnicie...nu mai merg la targuri.
I-mi pare rau ca nu stau suficient timp de vorba cu fiecare si relatiile sunt superficiale, pe fuga si ma obosesc jumatatile de masura.
Am hotarat.
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.