Black Friday: Program de facturare gratuit pentru un an

Creat de Kov iulian, Noiembrie 19, 2015, 07:05:51 PM

« precedentul - următorul »

Kov iulian

CitatPentru a va convinge ce program de facturi si stocuri sa alegeti va oferim in perioada 20-30 Noiembrie 2015 posibilitatea de a testa programul nostru timp de un an de zile fara nici un cost.

Superofera de Black Friday 2015 : va oferim gratuit o licenta gratuita valabila un an de zile sa vedeti :

    daca va intelegeti,va imprieteniti cu programul nostru,
    daca il puteti folosi in conditii optime,
    daca va ajuta in activitatea zilnica,
    daca va usureaza munca,
    daca puteti controla mai usor activitatea,
    daca puteti tine mai usor gestiunea stocurilor, etc

Conditii licenta Black Friday 2015 :

    Se acorda aceasta licenta gratuita timp de un an de zile tuturor utilizatorilor care descarca un program nou de pe www.facturis.ro in perioada 20-30 Noiembrie 2015

    Dupa aceasta perioada oferita gratuit fiecare utilizator va decide daca va achizitiona sau nu programul Facturis.

Intrati pe link vedeti despre ce e vorba insa descarcati incepand de maine acel program care va ofera reducerea de 100%  pt un an.

http://facturis.ro/manual-de-utilizare/intrebari-frecvente/black-friday-2015-licenta-gratuita-in-primul-an

O sa iau si maine una acum ca e moca.

bio


Kov iulian


Black Friday a inceput:    :nudie: :nudie:

Citat din: Kov iulian din Noiembrie 19, 2015, 07:05:51 PM
CitatPentru a va convinge ce program de facturi si stocuri sa alegeti va oferim in perioada 20-30 Noiembrie 2015 posibilitatea de a testa programul nostru timp de un an de zile fara nici un cost.

Superofera de Black Friday 2015 : va oferim gratuit o licenta gratuita valabila un an de zile sa vedeti :

    daca va intelegeti,va imprieteniti cu programul nostru,
    daca il puteti folosi in conditii optime,
    daca va ajuta in activitatea zilnica,
    daca va usureaza munca,
    daca puteti controla mai usor activitatea,
    daca puteti tine mai usor gestiunea stocurilor, etc

Conditii licenta Black Friday 2015 :

    Se acorda aceasta licenta gratuita timp de un an de zile tuturor utilizatorilor care descarca un program nou de pe www.facturis.ro in perioada 20-30 Noiembrie 2015

    Dupa aceasta perioada oferita gratuit fiecare utilizator va decide daca va achizitiona sau nu programul Facturis.

Intrati pe link vedeti despre ce e vorba insa descarcati incepand de maine acel program care va ofera reducerea de 100%  pt un an.

http://facturis.ro/manual-de-utilizare/intrebari-frecvente/black-friday-2015-licenta-gratuita-in-primul-an

O sa iau si maine una acum ca e moca.

PricopArthur

Miere multă şi inimă curată!

romikele

De blec fraideiu ăsta, ce era mai interesant s-a epuizat în prima secundă... au stat golanii cu mâna pe butoane la smartfoaneeeeee.......

A mai rămas marfa din poză  =))


sorinma

Cu cat stii mai mult, cu atat iti dai seama ca stii prea putin ...George Calinescu
Adevarul este rareori pur si niciodata simplu...Oscar Wilde

Kov iulian

O intrebare adresata Doamnelor .
Cum va palc, cu puf sau fara puf ?




Citat din: sorinma din Noiembrie 20, 2015, 05:25:53 PM
Dupa culoarea etichetei nu sunt nici "la oferta"

De ce sunteti carcotasi la adresa BF?  Au fost reduceri incredibile la produse.


Kov iulian

Citat din: romikele din Noiembrie 20, 2015, 04:28:18 PM
De blec fraideiu ăsta, ce era mai interesant s-a epuizat în prima secundă... au stat golanii cu mâna pe butoane la smartfoaneeeeee.......

Am comandat si eu un SSD ...


http://www.emag.ro/flash-ssd-kingston-v300-2-5-120gb-sata-3-sv300s37a-120g/pd/E3DZKBBBM/

... sa dus in cos apoi am dat sa finalizez comanda.

Bagabonti au modificat suma de la care ofera transport gratuit de la 90 la 150 de lei.
Am intrat din nou pe magazin si am mai luat un Blender apoi am dat sa finalizez comanda.

Surprize, surprize fiind in cos teoretic rezervat SSD-ul meu a disparut.

" In timp ce eram la casa sa platesc a venit unu si mi-la luat din mana cu acceptul vanzatorului "

Daca vroiam sa platesc cu cardul pe site, pana introduceam toate alea la fel se intampla.

romikele

La fel am patit si eu cu ssd-ul. Mai aveam de adaugat un router, dar cand am revenit la cos sa finalizez comanda, deja ssd-ul era volatilizat. Trecuse doar 1 min. si 28 de sec. de cand se daduse startul... 3600 de bucati vandute in mai putin de 1 min. si jumatate, greu de crezut...