"Targul pentru un Viitor Sanatos" Cluj-Napoca 2012

Creat de centrulapicol, Ianuarie 31, 2012, 09:33:58 PM

« precedentul - următorul »

balasbebe

Azi am fost la Cluj. Maine ma duc din nou. Sper sa am ce vedea. Azi la cata lume a fost nu stiu daca d-l Pandrea nu va lua o masura de a extinde targul. Ne-am dus cu o camioneta sa putem aduce marfa. Maine iar o luam de la capat.

Oricum a fost, felicitari organizatorilor. La un moment dat am crezut ca s-a mutat Salajul.

puiu

Organizare buna dar oferta slaba. La 10,30 apicultori pregatiti sa cumpere colectoare de polen,VANT DE IARNA-COLECTOARE-Dle PANDREA.Promisiuneee...
Un centru comercial de perspectiva pentru producatorii de UNELTE,UTILAJE si PRODUSE APICOLE.
Anul viitor alta locatie cu organizare pe masura.
:-cUn MM a ramas fara masina!!!

Florin-braileanul (FlorinI)

http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

balasbebe

La 10.00 sunt la targ. Poate ne intalnim sa dam mana. Ieri in aceea aglomeratie la un moment dat am crezut ca sunt la un mol unde se dau promotii gratis.

Spatiu, spatiu. Sa nu mai zic de distanta mare pana in parcarea primariei.

Poate meritam si noi un loc civilizat. In rest numai de bine.

D006

   Poate un targ si la Zalau ca pe vremuri ....

orbanstefan64

#20
nimeni nici o poza ??? asa numa de sanki sa ne spalam ochii  :sad:

Florin_Dan

Intr-adevar, un targ cu foarte multi stupari, oferta sensibil mai mica fata de anul trecut, dar ai putut sa-ti faci plinul. Sambata, atunci am fost la targ, in lipsa firmei Apisrom, cei de la Etta cred ca pana dupa amiaza au ramas fara faguri. In concluzie un targ foarte util pentru zona invecinata Clujului, dar daca pe viitor s-ar gasi un spatiu mai mare ar fi ideal ( ceva de genul Expo Transilvania) .Oricum tin sa felicit organizatorii pentru aceasta initiativa.

Florin-braileanul (FlorinI)

#22
Citat din: orbanstefan64 din Martie 05, 2012, 11:47:58 PM
nimeni nici o poza ??? asa numa de sanki sa ne spalam ochii  :sad:
eu mi-am aratat disponibilitatea.... si..... nimic  :sad:
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333