TÂRGUL APICOL IAȘI 2014, Ediția a VI-a, 22-23 MARTIE 2014

Creat de romikele, Martie 06, 2014, 08:25:39 PM

« precedentul - următorul »

bucovineanu


achio5


stefanescu

O zi liniștită și cât mai puțini proști în preajmă (măcar să ne dorim!)

Aurel

  Nu am ratat nici o editie si ma stradui sa ajung numaidecat.Astept de un an evenimentul !

Fritz87

Vin si eu si deabia astept sa vad ce noutati si oferte gasesc

bucovineanu

#20
Daca am inteles bine este propusa o intalnire a forumistilor la ora 12 la restaurantul Cornelius.

Aurel

    La ora 12 cand?
Sambata sau dumineca?  E important.

bucovineanu

Sambata pentru ca duminica la 12 targul s-a cam terminat si lumea a plecat.

Aurel

   O informatie utila, de care nu stiam.Dealfel cred ca multi nu stiau.Multumiri!

Cristian Mihai

As dori sa stiu daca locul unde se va tine simpozionul si anume daca Facultatea de Chimie face parte din Univ Al. I. Cuza? pentru ca stiu ca mai e o facultate tot cu profil chimic sau ceva de genul si la Asachi. Va multumesc.

ady stuparu

Facultatea de Chimie face parte din Univ. Tehnica Ghe. Asachi. Vis a vis de Iulius Mall cartier Tudor Vladimirescu.

Ignatov Andrei

Sambata, 22 martie, ora 12:00, la "Cornelius", voi spune... prezent!

Bătrânul


uve

Multumiri domnului Sebi Ciocan pentru organizare. Vremea a fost numai buna de targ , de intalniri , de stat la un pahar de vorba. Am intalnit multi forumisti dar n-am prea avut timp de poze. Am facut doar cateva.
e-mail : [email protected]
tel : 0744-595231

uve

La Iasi am avut marea placere sa-l intalnesc pe primul utilizator al dispozitivului de gaurit si introdus capse : domnul Mihai si sotia dansului. Ii doresc multa sanatate si butoaie pline cu miere !
e-mail : [email protected]
tel : 0744-595231