sondaj APISROM

Creat de apisrom, Noiembrie 02, 2010, 02:56:37 PM

« precedentul - următorul »

apisrom

As dori parerea dumneavoastra sincera, impreuna cu orice fel de sugestie vis-a-vis de calitatea fagurilor produsi de SC APISROM SRL.

valter

Sfatut Dr. Md. Vet. Nicula Vasile de la Bistrita N...  a fost transpus in practica prin firma dumneavoastra.
Sfatul se rezuma la; aduna-ti ceara dintr-un an apicol si du-o la un procesator care o poate prelucra ''individual'', fara a o amesteca cu ceara altor colegi.
Rezultatul s-a vazut in acest an apicol...de departe cei mai buni faguri folositi.
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.

crombra

Am spus-o si o repet. Nu am gasit pana acum faguri mai buni ca cei produsi de domnul Rascanu. Excelenti.A++++++. Tineti-o tot asa.
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

prisecarul

foarte buni calitativ si bine primiti de albine!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

orbanstefan64


D006

  era bine daca sondajul era setat pe public si vedeam si noi rezultatele.

albine

Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

ApisAntim

Am magazin in piata centrala din Buzau  unde vand si produsele mele, va invit la o colaborare  pe aceasta tema  sa promovam faguri dvs pe piata Buzoiana   tel 0767163161

valter

Apisromule-facem un plan de bataie pentru fagurii planificati.
Un domeniu de asteptare...saptamana viitoare sau urmatoarea? :hi:
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.

apisrom

pt walter...dar si pt orice alt apicultor:
cand vrei tu, doar sa ma anunti inainte.