socializare

Creat de Batrinul, Decembrie 22, 2009, 03:04:37 PM

« precedentul - următorul »

Bătrânul

Pentru a intarii si mai mult  legaturile intre noi propun administratorului introducerea unui nou capitol " SARBATORITII" unde apre automat userul celor nascuti in ziua respectiva si ani pe care inplinesc. Pentru acest lucru va trebuii sa complectam profilul cu data nasterii si un mic soft care afiseaza automat pe cei SARBATORITI in fiecare zi . Personal multumesc administratorului. :hi:

bee_lover

Din pacate nu se poate realiza acest lucru la forumurile 3xforum.ro. Era o idee buna dar din pacate nu se poate realiza.

D006

Avem topicul de pagini personale si acolo putem publica data noastra de nastere.

Bătrânul

Citat din: bee_loverDin pacate nu se poate realiza acest lucru la forumurile 3xforum.ro. Era o idee buna dar din pacate nu se poate realiza.
Din ce cauza ?  :uimit:   Uite ca nici nu m-am gindit ca nu aveti acces la server ??? MAI BAIETI INVATATI DE LA "BATRINUL"  , NU EXISTA " NU SE POATE"!!!!!!!! :nod:  :nod:  :hi:  :hi:  :hi: Uite Dragos asta e  ....."diferenta "...

bee_lover

Cateodata exista si nu se poate doar ca ii ia ceva timp omului sa-si dea seama. Forumurile 3xforum.ro vin cu anumite optiuni si altele nu ai posibilitatea sa adaugi.

Bătrânul

Citat din: Batrinul
Citat din: bee_loverDin pacate nu se poate realiza acest lucru la forumurile 3xforum.ro. Era o idee buna dar din pacate nu se poate realiza.
Din ce cauza ?  :uimit:   Uite ca nici nu m-am gindit ca nu aveti acces la server ??? MAI BAIETI INVATATI DE LA "BATRINUL"  , NU EXISTA " NU SE POATE"!!!!!!!! :nod:  :nod:  :hi:  :hi:  :hi: Uite Dragos asta e  ....."diferenta "...
Te pot ajuta totusi .... DACA ACCEPTI AJUTORUL  :wink2:  :hi: dar daca vrei sa fie NU sa fie !

bee_lover

Daca puteti ajuta sunteti binevenit, mereu sunt deschis la nou.

orbanstefan64

lasatil pe batrinul ca stie ce face  :)  :)  :)  :hi:

centrifuga

Cel din avatar e caucazian?

orbanstefan64

nu ma pricep la ciini e un ciao ciao dincite mi o spus stapinul

D006

formatul forumului este invechit , la cele mai noi chiar exista obtiunea cu data de nastere . Nu stiu daca putem muta Apiardeal intr-un format nou ?

bee_lover

Sincer nu stiu daca e posibil sa se mute baza de date pe formatul unui forum nou.

PricopArthur

Se poate, dar e ceva de munca.
Miere multă şi inimă curată!

D006

Smecheria este ca pe noul format de forum exista posibilitatea de formare de subforumuri si astfel am reusi sa structuram informatia si mai bine .
  Acum nu stim daca la acele forumuri se plateste sau este tot gratis ca la 3x.forum.

Bătrânul

Nu este nevoie sa mutam sau sa schimbam nimic! Am nevoie de adresa serverului  care face Gazduire si parola de intrare pe program ! Restul fac baieti priceputi care ma consiliaza . Cinstea plateste Batrinul. Nu deranjam interese de nici un fel ...Nici nu trebuie sa spui parola , vii intr-o simbata la Sft Gheorghe intri in secret pe program ,introducem modificarea si o inchizi. LA MULTI ANI SARBATORITILORI :hi: