Filmulete cu si despre albine

Creat de jimm, Septembrie 05, 2011, 10:20:37 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Pana gasim filmul, ne delectam cu ceea ce avem...
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kov iulian

#16
Citat din: pharaonu75 din Octombrie 20, 2012, 05:00:03 PM
Un film ce pare a fi interesant, cu o calitate video de exceptie!
Sa vedem ce putem face pentru a-l procura!

More than Honey - Markus Imhoof (Official Trailer) on Vimeo


Pluginul aeva nou face figuri pe vimeo de acea dati clic pe linkul ca atare din citat .


Din cate imi dau seama filmul vorbeste despre o rezervatie, un sanctuar al albinei, la ceva asemanator visam si eu dar din pacate in romania nimanui nu ii pasa de sanctuare,rezervatii, organizatii de protectia a albinei .


Asa ca pana atunci stam si ne uitam cu jind prin filme la alti ce au facut .

apivasmob

Sanatate tuturor apicultorilor

pharaonu75

Vad ca Obama foloseste stupi M.E.
Sa faca ce o vrea, insa el pierde... nu a auzit de revolutionarul stup al prof. Ursu? =)) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kiwi Bee

Mersi, mersi dar habar nu am cum se da jos un torrent. Unde am dat clic pe cele 2 saituri miau venit niste fisiere mici tip .exe
Si acum?

pharaonu75

Este destul de greu de explicat in scris! Cauta pe cineva care se pricepe la asa ceva si iti rezolva problema in 15 secunde.
Nu trebuie folosit fisierul de tip .exe, ci unul de tip .torrent.
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

bee_lover

Merge incredibil de bine pentru un torrent strain 1.4 mb

Kiwi Bee

Mersi am gasit ce miai scris. Aveam un programel pe pc pe care nu lam folosit niciodata pt astfel de scopuri(SoMud) dar se pare ca pina miine il am. Noi in NZ sintem la capat de fir  :D