Soarta acestui forum

Creat de Batrinul, Ianuarie 24, 2010, 10:02:44 AM

« precedentul - următorul »

dedu

Parerea mea i ca Dragos ar fi o pierdere pentru acest forum,eu cred ca o contribuit mult!!!!
Pe mine el mo adus pe apiardeal,eu l-am adus pe fraimio dupa care so mai inregistrat un prieten de-al lui deci 3 useri dintr-o lovitura!!!
Nu prea vad rostul acestor certuri,sincer,ar fi frumos sa discutam frumos acum ca vine primavara la Jurnal,sa vedem si noi ce mai lucrati voi astia mai "mari" nu sa stati toata ziua din cauza unor oameni fara de lucru sa va certati pe forum!!!
Sper sa va impacati,sincer!!!!
http://carafacumiere.ro/
Basarabia Pământ Românesc!

D006

Citat din: vasy75
Citat din: AndreiRNNu discutia e degenerata ci individul respectiv.
Si noi il acceptam sa scrie ceea ce scrie.
Normal ar trebui blocat acel IP si va posta de pe altul dar ii va fi mai dificil.
Domnule Andrei poate că ar trebui să vii să mă împuşti ca să mă scuteşti de suferinţă.
Adevătul doare al naibii de tare, mai ceva ca înjurătura .
Domnule .... fara identitate.
De fapt nu poti fi domn ci .....
Impuscatul e prea usor.
Ceva mai in ton cu apicultura ar fi mai amuzant.
Suferinta face caractere puternice.  :hi:

Gicacontra

Suferinta face caractere puternice.
Mi-a plăcut
"În univers doar relativul e absolut"

filip

superman,care-i de fapt frustrarea ta?
Nu chiar toti au fost dati afara de pe stuparitul,dar asta conteaza mai putin.
Sper sa avem ocazia sa postezi si despre albine   .Nu-i   valoros cel    care  stie si pastreaza doar pentru sine.Daca ai mintea  odihnita foloseste-o in scopuri nobile.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

sfantul spiridon

domnule roman,
stiam ca vasy este bees si bees este ....problema este alta dupa parerea mea...ati fost ales sa conduceti nu sa ne intrebati pe noi ce vrem....ar fi fost bine sa fie trei moderatori nu doi, votul in acest caz este aproape nul, atunci cand evem egalitate..."satul fara caini are probleme cu vulpile" ...... la mine la tara se atarna cate o coada de vulpe in gard...atunci vulpea stie ca nu-i va fi usor
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

D006

Intru-totul de acord cu parerea userului romikele :uimit: de a lasa loc pe forum si de un clinci, atat timp cat el este cu rol educativ de a aduce "lumina" intre doua contre.....  :hi:

filip

Nu vreau sa se creada ca MODERATORII sterg postarile userilor dupa bunul plac.
De asemeni atentionez toti useri ,daca aveti contre intre voi ori cu MODERATORII ori ADMINISTRATORUL folositi optiunea MESAJ PRIVAT.
Nu doresc sa fac jocurile nimanui,cine-i nemultumit de felul in care gandesc va rog sa-mi comunicati pe MESAJ PRIVAT.
Iar functia de MODERATOR e una TEMPORARA.Daca apicultori acestui forum decid ca nu-mi fac datoria renunt cu placere.
Are dreptate romikele ,la prima postare deja vii cu acuze.Gasim un loc si pentru a transfera postarile acestori useri inainte de a fi sterse.
Nu se intentioneaza CENZURA dar o AUTOCENZURARE din partea userilor sar impune.Toate cele bune!
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

sfantul spiridon

atunci sunt bune si clinciurile....imi plac si mie dar sa nu se sara calul...oricum nu cred sa-mi fie rusine de acum sa deschid calculiciul de fata cu sotia....
pentru filip...nu cred ca asta e treaba..ca postul de moderator sa fie pe o perioada limitata...ati plecat la drum mergeti inainte.....poate odata am sa va impartasesc din experienta mea personala cum m-am procopsit cu un inventar de 4 miliarde pentru ca am zis da...a ....si fara sa fiu platit pentru asta...sper sa fiu inteles...asa ca ar fi bine sa nu mai vedem aceasta sovaiala
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

D006

Pentru toti cei care ati acceptat sa moderati eu zic ca trebuie sa mergeti inainte dar intradevar fara a face jocurile cuiva fara a fi de partea unuia sau altuia cand luati o decizie sa fie dupa o consultare intre voi nu trebuie sa ai acordul unuia sau altuia ca nu santeti membri unui partid sa raspundeti la comenzi si de asemenea cred ca o hotarare nu trebuie luata la cald ci trebuie asteptat putin.
   Pentru Bucovineanu eu il rog sai ierte pe cei care lau suparat si daca poti sa mergi mai departe, nu pentru mine sau pentu altul ci pentru cea ce santem inpreuna .

D006

Citat din: filip
Nu se intentioneaza CENZURA dar o AUTOCENZURARE din partea userilor sar impune.
Corect dar realitatea este ca sunt membri reali si membri virtuali si cei reali se pot autocenzura sau ce scriu ei se reflecta in opinia publica.
Problema vine si a venit de la inceput de la membri virtuali care apar si dispar sub zeci ne nume diverse si chiar daca cateodata este distractiv frustrarea duce de multe ori sa tensiune generala pe forum.
Faptul ca romikele a sters postul negativ al unui membru banat si cu o istorie ff murdara eu apreciez dar personal as fi preferat sa fie mutat intr-o sectie cu cat mai directe explicati. Adica, IP al aceeasi persoane care ......... Demascarea este solutia cea mai buna. Dincolo acelasi individ posteaza cu 4 identitati diferite si e amuzant cata complexa este intriga pe care o creaza.

orbanstefan64

stil iepuras cotoc el .......si tot el striga :nod:  :nod:

bucovineanu

Am ramas dator cu explicatie. De ce am renuntat la postul de moderator? trebuia sa spun de ieri, dar ieri am fost plecat. Am renuntat pentru ca am considerat ca nu sunt potrivit pentru acest post. Nu am fost si nu sunt suparat pe nimeni. O sa intervin pe forum in limita timpului disponibil.

D006

Ce liniste si bine este acum pe forum !  sunt buni si moderatorii la ceva ... :zzz:

prisecarul

intr-adevar, acum navigand pe acest forum si citind postarile te simti relaxat!
multumiri tuturor celor care au contribuit la intronarea linistii pe acest forum!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

Bătrânul

COBIT框架不會再次出現 :rotfl:  :rotfl: