mă prezint

Creat de virgiliu, Noiembrie 11, 2014, 01:25:35 PM

« precedentul - următorul »

virgiliu

Pe lângă apicultură mai sunt și alte activități plăcute.

virgiliu

#61
din biblioteca mea

virgiliu

#62
Revista Apicultura

oroles

Nu ma fa sa ma laud si eu cu biblioteca Apiardealul! :P
Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

bucovineanu

Citat din: virgiliu din Decembrie 30, 2014, 09:42:00 PM
Pe lângă apicultură mai sunt și alte activități plăcute.
In poze e si autorul postarilor?

virgiliu

În poze, solista (cea cu microfonul în mână) este fata mea(are 7 ani). Membrii din orchestră sunt copiii din mai multe localități din județul Suceava, dar majoritatea sunt din Vicovu de Sus. Îndrumătorul copiilor este d-nul Doru Cotos și d-na Ana-Maria Cotos. Eu nu sunt în foto.

MirceaCalin

Citat din: virgiliu din Ianuarie 11, 2015, 07:54:43 PM
...majoritatea sunt din Vicovu de Sus. Îndrumătorul copiilor este d-nul Doru Cotos și d-na Ana-Maria Cotos...
Hmmm...un îndrumător intr-ale apiculturii din...Vicovu de Jos ar fi o chestie grozavă pentru "părinte"
:wink:

virgiliu

Foarte mulți apicultori ar fi încântați să-l aibă pe d-nul Bucovineanu îndrumător, deasemenea și eu.
Primul, dar cred că și ultimul îndrumător în ale apiculturi pentru mine a fost tatăl meu.
Din păcate nu-mi mai este alături. Dumnezeu să-l odihnească.

andreiu

       Sa-ti traiasca micuta si frumoasa artista! Condoleante sincere pentru cel plecat. Viata-i inainte, capul sus !

virgiliu


bucovineanu

Am intrebat deoarece il cunosc pe Doru si eram derutat. Sa-ti traiasca fetita si sa ajunga o mare solista.

virgiliu

mulțumesc, o artistă care iubește și albinele.

bismark

   Vad ca ai o colectie ca si mine din1955,eu o am de la tatal meu cu unele lipsuri cind m-am mutat de colo-colo si nu am mai facut abonament.Asta era atunci acum forumul iti da totul.Gasesti lucruri interesante si din acele vremuri eu am incercat  cindva sa le pun si aici. Cu respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

virgiliu

Orice postare apicolă este binevenită pe topicul meu. Şi eu am multe cărţi şi reviste moştenite de la tatăl meu.

dan sebastian

Ce ti se pare diferit acum fata de atunci ?
Ce este nca valabil si ce nu ?
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.