mă prezint

Creat de virgiliu, Noiembrie 11, 2014, 01:25:35 PM

« precedentul - următorul »

virgiliu

Sfatu aista e pentru cei ce n-au netu lor., la mine nu-i cazu. La mine numa drotu nu-mi place că-i subţâre.

albinasebes

romtelecomul merge rau cam peste tot la tara. problema lor este ca nu au schimbat reteaua de la stalpi, e invechita, si cade des netul, si cand merge, merge incet. o problema mai poate fi si calculatorul.
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

dan sebastian

Daca e prin fibra optica merge mai bine ca la oras.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

virgiliu

Ultima zi cu soare 25.11.2014- prima zi cu soare 12.12.2014 = 17 zile ceață;
Temperatura, azi la umbră, pe la amiază = ceva peste 8 grade. Activitate minimă la urdiniș.

virgiliu

 Astăzi a fost zbor frumos; nu am avut timp de observație, decât vreo 3 minute, într-o stupină și deloc în cealaltă. Mâine afum carnea și sper să am timp să stau printre stupii din stupina principală. Am să ridic capacele, și poate un pic de vizită și  prin lăzi. Nu mi-a plăcut că la vremea asta totuși au scos multă albină moartă (20-30 buc de familie).

dan sebastian

Nu e multa albina moarta. E foarte bine chiar.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

virgiliu

#51
liniște și bună pace în 20.12.2014

virgiliu

lumea asta-i cu capu-n jos

MirceaCalin


pharaonu75

Incet, incet, revine la normal! :wink2:

Prima nu vrea sa se deschida... trebuie sa ajung acasa, pentru ca de pe telefon nu reusesc sa fac invarteala...
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

virgiliu

prima nici la mine nu se deschide. ups
Mersi pentru celelalte două.

virgiliu

#56
Pregătite pentru 2015, spălate și uscate ca să nu mucegăiască.

virgiliu

iarăși postare răsturnată

romikele

Daca n-ai sta cu cracii-n sus cand pui pozele, ar iesi si atasamentele normale  =))

virgiliu

a