buletinul apicol al lui marinlm64

Creat de marinlm64, Octombrie 30, 2011, 09:28:09 PM

« precedentul - următorul »

marinlm64

 partea doua

marinlm64


Toma Sergiu


marinlm64

Tuturor stuparilor de pe forum ,vă doresc un CRĂCIUN FERICIT şi CRISTOS SA NĂSCUT

iată şi câteva colinde ,colindate de fata mea






POSTASUL

Citat din: marinlm64 din Decembrie 24, 2011, 01:01:59 PM
Tuturor stuparilor de pe forum ,vă doresc un CRĂCIUN FERICIT şi CRISTOS SA NĂSCUT

iată şi câteva colinde ,colindate de fata mea


Marine  ai platit colinda ??? :rotfl:  sa va dea dumnezeu sanatate si deasemenea si voua va doresc un CRACIUN FERICIT !!  :hi:  :hi:  :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

marinlm64

da da. şi eu ţie  îţi doresc la fel să ai un Căciun Fericit şi multă miere la anu Cristos sa născut





pharaonu75

Sa fii sanatos Marine, sa iti dea Dumnezeu dupa inima ta buna, iar Noul An sa iti aduca tie si familiei tale numai bucurii!
LA MULTI ANI si SARBATORI FERICITE!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mape 48-petru manea

Marine sa ai sanatate si multe bucurii inpreuna cu cei dragi !!

tassevasi

  Multumim pt colinde Marine ,ai totul pe pofta inmii tale  : fata mare ce-ti seamana cu voce placuta  , familie sanatoasa si frumoasa ,gospodarie  nu mai vorbim ,stupina ca la carte ,un bagaj inportant acumulat in ale apiculturii, de unde si noua ne dezvalui neconditionat  totul  si multe ,multe altele fara sa le mai enumar .
Totusi  adunate acestea dau valoarea de OM ,ce in ziua de azi cu greu o mai intilnesti  =D> =D>.
  Sarbatori fericite  si numai bine Marine  .

orbanstefan64

sanatate tie si familiei multa fericire si intelegere!!!!!
Craciun fericit si la multi ani!!!!!!

stefan1

  Sarbatori fericite, Marine, pentru tine si familia ta frumoasa!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Calin Catalin

La multi ani cu bucurii si sanatate!

Aveti in zona dumneavoastra si vreun colind sau vreo traditie specifica locului pentru Craciun sau sarbatorile de iarna? ca eu nu ma satur sa va admir si sa mai aflu cate ceva despre domniile voastre.
"Cuvintele sunt ca albinele: unele fac miere, altele te inteapa"- Bisanne de Soleil
https://www.facebook.com/

marinlm64


gheco

Citat din: marinlm64 din Decembrie 26, 2011, 09:33:07 AM
Ajun de Crăciun la Torac

Frumoase colinde si pastrate mult mai bine decat in multe sate din Romania.
Cinste lor ROMANILOR.
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

cristian87

zâmbeşte-mîine poate fi mai rău