buletinul apicol al lui marinlm64

Creat de marinlm64, Octombrie 30, 2011, 09:28:09 PM

« precedentul - următorul »

stefan1

  Felicit inca o data pe ROMANII din Torac! Pana isi pastreaza obiceiurile si isi strang si copiii la asemenea sarbatori de suflet, este nadejde ca si acolo, in ciuda tuturor greutatilor, se simte si se va simti romaneste.
  Frumos si impresionant si corul de barbati.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

marinlm64


POSTASUL

A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

Calin Catalin

Intr-adevar, o comunitate unita, care traieste si respecta valorile credintei crestine. =D>
"Cuvintele sunt ca albinele: unele fac miere, altele te inteapa"- Bisanne de Soleil
https://www.facebook.com/

marinlm64

2012

marinlm64


POSTASUL

sunteti niste oameni deosebiti   :bravo: iar faza cu pisica de la final e super  =))  :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

marinlm64


CORNEL V.

Felicitari,domnul Marin...adevarata opera de arta
0733691021

tassevasi

 Foarte frumos ! bravo ,
Eu cred ca va pricepe ti si la croitorie (cusut la masina ) asa simt eu .
  Numai bine .

marinlm64

am încercat şi aia să fac dar nu am răbdare ,la croitorie se pricepe  mama mea cu Mări aşa că  ele coasă, eu sunt maistor la maşina de cosut cînd e bai ceva  :smile:...năroc şi numai bine..

tassevasi

    :)  Vede-ti ca am intuit eu ceva ,omul care se pricepe la reparet  sigur stie ceva legat de croitotie .
  Omul care picteza  are multa rabdare ,asa-i si la croitorie . =D> =D>
   Numai bine 

marinlm64


pharaonu75

Mi se facuse dor de filmele tale, Marine! :hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

marinlm64

Vă salut , acum iarna , nu avem ce lucra la albine ,iată eu am început cu ramele si după aia de faguri artificiali . Năroc...