Eveniment trist

Creat de dragos2006, Februarie 14, 2011, 07:02:04 PM

« precedentul - următorul »

D006

  Pana acum am avut numai evenimente fericite dar a venit si ziua in care trebuie sa anuntam disparitia unui om dintre noi.
   Scurt si sec : am primit un telefon prin care am fost anuntat ca patronul Nektar King , dl. Polgar a incetat din viata in urma unui accident rutier pe cand se intorcea de la targul din Plevna.

                            Dumnezeu sa-l aiba in paza !

prisecarul

CONDOLEANTE !
DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

orbanstefan64

Dumnezeu sa l ierte! odihneasca se in pace!

filip

Sincere Condoleante!
Am avut o colaborare foarte buna,mergand pe incredere si respect.
Odiheasca-se in pace!
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

Florin-braileanul (FlorinI)

CONDOLEANTE celor apropiati

DUMNEZEU sa-l odihneasca
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

balasbebe

A fost un om de omenie, care a ajutat nult apicultorii. Pe mine personal m-a ajutat. Sa-i fie tarana usoara.

crombra

SUNT SOCAT!! Acum am citit anuntul pe forum. Maine intentionam sa-l sun pentru o comanda pt. Campina.
Am colaborat foarte bine. Dumnezeu sa-l odihneasca!
Condoleante familiei.
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

gore

Dumnezeu sa-l odihneasca, iar familiei Sincere condoleante.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

flavius

O singura data am stat de vorba cu acest om...si am primit atata respect si incredere, incat gestul in sine m-a obligat sa raspund la fel...sa-i fie tarana usoara si sa aiba parte pe lumea ailalta numai de soare si stupini pline de albine harnice...sincere condoleante... :sad:  :sad: :sad: :sad:
Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...

tassevasi


  Familiei condoleante  si Dumnezeu sa,l odihneasca ,n  pace .

pharaonu75

Cand un om trece in nefiinta, vorbele sunt de prisos...Dumnezeu sa il odihneasca!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin_Dan

Condoleante, Dumnezeu sa-l odihneasca.

florinpop


bee_lover

Condoleante, Dumnezeu sa-l odihneasca.

viorel55

   La Campina ,cu echipa sa, in  2009