Ziua Apicultorului Ramnicean 2010

Creat de apispuisoru, Noiembrie 03, 2010, 05:13:37 PM

« precedentul - următorul »

D006

 Si editia trecuta a fost filmata iar DVD comercializat , probabil si anul acesta va fi la fel.

D006

Si "actori" din filmare primesc un % din incasari.
:rotfl: :rotfl:

pharaonu75

Nu primesc nimic "actorii" ...
Dragos, sa faci niste contracte pe care sa le semneze fiecare participant la intrare... :rotfl: :rotfl:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

daca actorii nu primesc nimic atunci figurantii?........... :rotfl: :rotfl:

pharaonu75

M-am inselat! Actorii primesc ceva... vinul este din partea casei! :nod: :nod:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

Asa ca mergeti setosi si 5 intr-o masina.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

D006

Am uitat sa spun , lautarii sunt platiti de mine si Dan.

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

#23
  Sa nu uit ! vine si firma Grandmetal cu sarma de inox pentru rame.

pharaonu75

Baga o lista completa cu firmele participante!
Ca sa isi faca lumea o imagine de ansamblu!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

firma serioasa  :nod: :nod: am cumparat si eu de la ei si  i am recomandat si la alti colegi

D006

Ovisan
Apisrom
Grandmetal
Teclem prod
Apispuisoru
Apimond
Nektar King

D006

  Aproape sigur pot confirma farticiparea firmei Tremot  de la Baicoi care isi va lansa noua linie de productie stupi.

Bătrânul


Bătrânul

Citat din: dragos2006 din Noiembrie 11, 2010, 04:23:27 PM
  Aproape sigur pot confirma farticiparea firmei Tremot  de la Baicoi care isi va lansa noua linie de productie stupi.
Dragoselule  :hi: Nu stii nici macar CE INSEAMNA "linie de productie "" :rotfl: :rotfl:  (nu cred ca vor duce frezele la Ramnic) :rotfl: