CHEMAREA PAMANTULUI!!

Creat de fiug1970, Aprilie 06, 2013, 12:48:18 AM

« precedentul - următorul »

dodo79


fiug1970


SPYKAL

Prietene, te-a bagat sotia la murat?!!! =)) =)) =))

fiug1970

Nuuu,ca/i apa dulce nu sarata.A vrut sa vada daca mai zic: mac,mac  =)) =))

fiug1970

Ai terminat treaba,sau ai luat o pauza?

SPYKAL

Citat din: fiug1970 din August 18, 2014, 10:29:18 AM
Nuuu,ca/i apa dulce nu sarata.A vrut sa vada daca mai zic: mac,mac  =)) =))
.....si ti-a iesit? =)) =)) =))

fiug1970

Ma,par cam jumulit,dar inca mai pot.Mai ragusit,mai incet,dar mai macai.... :rotfl: :rotfl:

SPYKAL

Citat din: fiug1970 din August 18, 2014, 10:34:45 AM
Ma,par cam jumulit,dar inca mai pot.Mai ragusit,mai incet,dar mai macai.... :rotfl: :rotfl:
=D> =D> =D> =D> e de bine atunci.

SPYKAL

Tizule, ce ai facut cu stupii? Ai facut comanda?

SPYKAL

Citat din: fiug1970 din August 18, 2014, 10:31:11 AM
Ai terminat treaba,sau ai luat o pauza?
Aiurea!!! Treaba nu se termina niciodata. Astept nevasta sa imi aduca masina si o intind la stupina. Doar sunt in concediu  :P :D nu?!!! Am facute 7 roi si stau cu ochii pe ei. La 4 dintre ei matcile deja ponteaza. Astept sa vad ce se intampla si ceilalti 3. Am inceput si hranirile de stimulare dar din cate am constatat mai au cules in natura pt ca iau destul de greu siropul.

fiug1970

nu am comandat inca.astept la sf.de luna,sau mai tarziu.am timp toata iarna pt.ca vreau in primavara sa pun capat aventurii prin straini si daca vom putea sa luam doi roi macar sa am lazile.nu stiu cum o sa reactioneze si vecinii ca nu am locul de casa prea mare.acum o duc cam naspa ca am intrat iar in somaj.....e greu...vom vedea ce va urma.

SPYKAL

Citat din: fiug1970 din August 18, 2014, 12:43:56 PM
nu am comandat inca.astept la sf.de luna,sau mai tarziu.am timp toata iarna pt.ca vreau in primavara sa pun capat aventurii prin straini si daca vom putea sa luam doi roi macar sa am lazile.nu stiu cum o sa reactioneze si vecinii ca nu am locul de casa prea mare.acum o duc cam naspa ca am intrat iar in somaj.....e greu...vom vedea ce va urma.
Sa iti ajute Domnul sa iti indeplinesti tot ce ti-ai propus.

fiug1970


SPYKAL

Sanatate maxima iar daca ti-ai propus sa revii acasa poate ca ne vom cunoaste si personal. Stima si respect!!!

fiug1970

fara indoiala.doar sanatosi sa fim !