URARI PENTRU CRACIUNUL 2011 SI PENTRU ANUL NOU 2012

Creat de pharaonu75, Decembrie 22, 2011, 10:35:53 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64


                               
                     SARBATORI FERICITE SANATATE MULTA
                                                           
                                                                    LA MULTI ANI !!!!!!

prisecarul

DORESC MEMBRILOR FAMILIEI APIARDEAL, MULTA SANATATE, FERICIRE, NOROC SI SARBATORI FERICITE!
LA MULTI ANI TUTUROR!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

barabasl

multumesc tuturor pentru inormatia postata

Mos Craciun sa va aduca bucurii si sanatate iar Anul Nou sa fie bogat si plin de zile fericite.
La multi ani!

stupar


filip

Fara perie si laude,multumesc tuturor celor care au vizitat forumul,membrilor,moderatori si administratori.
Acest forum exista datorita celor ce intreaba si celor ce raspund.
Informatia nu e 100 % valabila in toate cazurile{a se vedea zona,clima ,etc}
Dar ,comunicand putem fi mai performanti.
Va doresc din suflet,sarbatori fericite si la multi ani! :bzz:
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

sorin tm

 CRACIUN FERICIT , LA MULTI ANI ! TUTUROR APICULTORILOR :hi:

bee_lover

Sarbatori fericite tuturor membrilor, viitorilor membri, vizitatorilor si un sincer La multi Ani!!!  : sampanie:

emil.oltean

ASARBATORI       FERICITE      LA       TOATA     LUMEA!


                               LA MULTI ANI CU SANATATE.

cristi ciuc


TUTUROR, SĂRBĂTORI FERICITE, LINIŞTE ŞI PROSPERITATE!

dodoc george


SANATATE, FERICIRE, NOROC SI SARBATORI FERICITE!
LA MULTI ANI TUTUROR!
Einfachheit ist das Resultat von Reife.
Simplitatea este rezultatul  maturitatii.

George N

SARBATORI FERICITE, LUMINA SI IMPLINIRI SI MAI ALES SA NE AJUTE DUMNEZEU  IN NOUL AN CARE  NE BATE LA USA.......

relutu

SARBATORI FERICITE TUTUROR APICULTORILOR,CO-FORUMISTILOR SI TOTODATA TUTUROR VIZITATORILOR.Vreau sa multumesc in mod special d-lor :Pharaonu75,Romikele,Dragos2006(ordinea nu trebuie luata in calcul)pentru raspunsurile date mie personal.Prin raspunsurile Dvs am reusit sa parcurg anul 2011 in bune conditii cu albinutele mele.Multumesc stimabililor si SARBATORI FERICITE.

murarudumitru

Vreau sa urez si eu sarbatori fericite anprimul rand tuturor care miati fost alaturi cand am avut nevoie de ajutor, si an aldoilea rand tuturor apicultorilor la multi ani si numa bine

ioan busa

  SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI TUTUROR  APICULTORILOR.