Noutati de la Slobozia

Creat de stefy.costea, Mai 08, 2011, 08:13:09 PM

« precedentul - următorul »

stefy.costea

Ziua buna tuturor forumistilor Apiardeal!
De la organizarea celei de-a doua editie a targului apicol de la Slobozia, m-am cam luat cu treburile urbei si n-am prea avut timp de net.   Urmare a discutiilor purtate cu incepatorii ca si mine in ale apiculturii, am ajuns la concluzia ca in Slobozia este nevoie de un loc in care cei interesati de apicultura, sa se poata intalni, sa obtina informatiile necesare, sa-si procure cele utile practicarii apiculturii. In acest sens m-am hotarat sa dechid in piata mare din Slobozia un magazin cu specific apicol "Apilogistic". Sper ca in cel mai scurt timp sa va invit la inaugurare.
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

Kov iulian

Va multumim pt interesul manifestat fata de Apicultura si pt tot cea ce faceti pt noi apicultori de rind

pharaonu75

O idee foarte buna!
Pana acum magazinul Apicola nu avea concurent pe plan local!
Un alt magazin cu specific apicol este binevenit!
:hi:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

stefy.costea

Fara apicultori acest magazin nu-si va gasi rostul. Voi incerca o altfel de abordare a conceptului de magazin apicol. Pe langa partea de comert, doresc mai degraba sa fac promovare activitatii apicole.
Poarta-te cu aproapele tau asa cum ai vrea sa se poarte el cu tine

pharaonu75

Citat din: stefy.costea din Mai 08, 2011, 09:32:42 PM
Voi incerca o altfel de abordare a conceptului de magazin apicol. Pe langa partea de comert, doresc mai degraba sa fac promovare activitatii apicole.
:bravo: :yes: :bravo:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kov iulian

Citat din: stefy.costea din Mai 08, 2011, 09:32:42 PM
Fara apicultori acest magazin nu-si va gasi rostul. Voi incerca o altfel de abordare a conceptului de magazin apicol. Pe langa partea de comert, doresc mai degraba sa fac promovare activitatii apicole.
Pe mine puteti conta sa imi fac cumparaturile la acest magazin , si voi duce vorba peste tot

cipriene

contati si pe mine. chiar ma bucur ca mai exista o alternativa la magazinul ACA.  :bravo:
Ajunge zilei rautatea ei! (Matei 6, 34)