apifonda

Creat de badea_mih, Septembrie 18, 2011, 12:19:55 PM

« precedentul - următorul »

badea_mih

salutare vreau si eu o cutie de apifonda

Porfy66


badea_mih

vreau sa cumpar o cutie plina cu apifonda   :finger: Asa este bine??  :nudie:

bee_lover


cristifader

Mai demult era mult mai dorita Jane Fonda.... eh, alte vremuri.. ;)

APIFONDA se gaseste cam peste tot, daca esti aproape de Constanta, ar trebui sa gasesti la Apicola 97 din Constanta e cel mai apropiat distribuitor...  just saw it on the internet ;)

Spor ... (apropos, din descriere apifonda s-ar da mai incolo spre februarie...)

cristi ciuc

Sunt mulţi distribuitori şi preţuri sensibil diferite.
Deoarece începe sezonul sigur către iarnă vei găsi ofertele cele mai bune pentru anul viitor.
Eu am găsit la un distribuitor din Otopeni baxuri de Apifonda de 12,5 kg. la preţul de 63 roni.

viorel55

Citat din: cristi ciuc din Septembrie 21, 2011, 04:40:24 PM
Sunt mulţi distribuitori şi preţuri sensibil diferite.
Deoarece începe sezonul sigur către iarnă vei găsi ofertele cele mai bune pentru anul viitor.
Eu am găsit la un distribuitor din Otopeni baxuri de Apifonda de 12,5 kg. la preţul de 63 roni.

La Otto Virgil  ????

cristi ciuc

Da, la el.
Produsul a fost de calitate, iar omul manifestă disponibilitate, fie că vrei doar un bax, fie cantităţi mai mari.

bee_lover

Il recomand pe domnul Virgil, am luat si eu de la dansul si daca nu ma insel cred ca si am strans mana cu dansul in Sighisoara.

Numa' bine!

relutu

buna seara.Am si eu o intrebare am cam putina mancare in stupi si nu as vrea sa ii pierd.Ce ma sfatuiti sa fac?Sa le bag apifonda,cand si cat.Multumesc anticipat.

acidutzu

Cred ca o turta de miere cristalizata pusa deasupra ghemului te-ar scoate din impas ! :hi:
Nu exista ocupatie mai rodnica decat aceea care ne ajuta sa ne cunoastem pe noi insine (Descartes).


Stupina mea : http://acidutzu.sunphoto.ro/

relutu


mape 48-petru manea

Agrana depozit (fosta fabrica de zahar ) apifonda la 4,5 roni ---pentru cei interesati

Eugen B

ce crezi, pretul va mai scadea. La prisaca dobrogea am vz ca e 4.3 dar fara transport. Si la mine la magazine e tot 4.5 ron. Cea la 2.5 kg e putin mai scumpa

stefan1

 Si cum ni se demonstra cand era subventionata ca 7lei/kg e pretul perfect justificat!!   :nono:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)