CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

roi_ag

LA MULTI ANI ! cu sanatate si impliniri :hi:

orbanstefan64


pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

F.Liviu

Multumesc mult. Stefan, trimite-mi te rog codul expeditiei stupului ca sa pot lua legatura cu cei de la curierat. Sper sa ajunga luni ...
Omul destept invata de la altii , cel mediocru din greseli , iar prostul le stie pe toate.

orbanstefan64


orbanstefan64

#680
  :bzz: %%-   :happy_birthday: LA MULTI ANI[/b] Donbazil (53), ionut.api (37), apivasmob (42),!!!!!! %%- :bzz:

prisecarul

 :happy_birthday:   :birthday: :birthday: :birthday:   :beer: :beer: :beer: :beer: :coffee: :coffee: :coffee:
:bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:
pentru sarbatoritii de astazi!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Bătrânul

Azi sarbatorim UN OM pentru cine pot sa am numai superlative ! SA NE TRAIESTI  DONBAZIL ! :birthday: ^:)^

tassevasi

 LA MULTI ANI !  pentru toti sarbatoritii de astazi .
Multa sanatate si fericire sa-i insoteasca .
Numai bine  :hi: :hi:

stefan1

  La Multi Ani pentru sarbatoritii de azi, in special pentru Donbazil si, cu intarziere, pentru Orbanstefan64.
       :happy_birthday:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

orbanstefan64


reformistul

Sanatate ca-i mai buna decat toate! La Multi Ani si buni!  :birthday:

orbanstefan64

                                    :bzz: :bzz:la multi ani!!! simi  :bzz: :bzz:
                                                         %%-  :birthday:  %%-

pharaonu75

                      :birthday:  :nudie: :birthday:
     :happy_birthday: :beer: :beer: :beer: :happy_birthday:
:bzz: %%- :bzz: %%- :bzz: %%- :bzz: %%- :bzz: %%- :bzz: %%- :bzz: %%- :bzz:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube