Primii nostri stupi din poliuretan

Creat de SPYKAL, Ianuarie 05, 2013, 02:43:34 PM

« precedentul - următorul »

ves.lucian

  Sanatate maxima iti doresc , Florine !!!
  Ma rog lui Dumnezeu sa aiba grija de tine !!!
  Dupa ce te vei face bine , vei avea si tu grija sa-I multumesti !!!
                               :hi: :hi: :hi:
Sa traim cu si in HRISTOS , singura bucurie si nadejde neinselatoare !!!
Fara sa ai albine poti sa traiesti !!! DAR CE ROST ARE ???
Nu-mi pare rau ca ma inteapa albina !!! imi pare rau ca moare daca ma inteapa !!!

sandupop

Ce nedreaptă este viața uneori. .........Sănătate maximă iti doresc din tot sufletul ....Ma rog si  eu la Dumnezeu sa te faci bine....
Nu trageti!! ...Sunt incepator.

crombra

Citat din: dodo79 din Noiembrie 09, 2014, 08:42:03 PM
Acu o luna a facut un AVC.este paralizat de la gat in jos.se afla la Iasi la spital.A fost si este constient.de vorbit nu poate sa vb.decat infirma sau confirma.isi poate misca degetele de la maini,picioare.cam atat stiu.
Este cineva care  la  cautat la spital,dar nu a avut timp sa scrie macar 2vorbe despre el.
Astia iti sunt "prietenii".eu azi am vb cu sotia lui.
Ce usor este sa arunci piatra! " Prietenul" a avut grija sa puna in ordine stupina lui Florin, sa faca tratamentele si sa se asigure ca va ierna in conditii optime. Cred ca, conteaza mult mai mult decat un anunt pe forum.
Florin nu are nevoie acum de compasiune ci de un sprijin concret.
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

crombra

Si  n-a fost paralizat niciodata de la brau in jos ci a avut o paralizie temporara pe partea dreapta. Acum este pe un trend pozitiv, face kinetoterapie. Cu vorbitul e mai greu dar sunt semne bune de revenire.
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

dan sebastian

Si tata, la 63 de ani a avut un avc. Acum dupa 4 ani e in forma maxima. La inceput nici pe mama nu a recunoscut-o. Si-a revenit complet. i-am povestit destul de multe despre trecut. Nepotii l-au motivat sa nu mai consume alcool. Si-a schimbat insa alimentatia si mama nu-l mai cicaleste ca in trecut.
Ii doresc sa-si revina complet, pt ca daca are VOINTA se poate.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

G. Iulian

Ma bucur sa aud ca este pe un trend pozitiv.

Vyktor

Ceva noutati despre Florin?
Vad ca pe 31 decembrie a fost pe aici.

dodo79


Vyktor

 :thanks:
Ma bucur sa aud ca lucrurile merg bine.

SPYKAL


mape 48-petru manea

Bine ai revenit sanatos !  atenrie la efort  :hi:

bucovineanu

Bine ai revenit. Multa sanatate sa-ti dea Dumnezeu si sa respecti indicatiile medicilor.

bismark

    Ma bucur sa aud ca te simti bine.Iti urez sanatate multa in continuare si toate cele bune. Cu respect ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

bio

Citat din: SPYKAL din Martie 06, 2015, 03:14:48 PM
buna ziua domilor sunt bine acum

Ne bucuram sa auzim ca i-ti este bine.

... te-ai refacut complet..??>sau numai ca i-ti este mai bine..?

Ai vreo interdictie la efort..??

SPYKAL